resimli güzel sözler
Ferhat uce : Sirnak li çocuğun dedigi gibi masum olmalı aşk, sana keyfim geldi....
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Ferhat uce tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Acı Sözler: yüreğimde kuşlar havalandı karların düştüğü yerlere SEN GİTME??GeL?. yağ kar gibi beyaz düşlerime?..ZORLU SEVDAM
sözü paylaş

Sms Mesajları: Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!.
sözü paylaş

Cezaevi Sözleri: Koğuşları katlı katlı, idarelerinde mahkum saklı anam, babam beni ister bırak gidem mapushane.
sözü paylaş

Hz Ali Sözleri: İlim maldan hayırlıdır: İlim seni korur, malı sen korursun. Mal vermekle azalır, ilim öğretmekle artar. İlim hakimdir, mal ise mahkum. İlim sahibi cömert olur, mal sahibi cimri olur. İlim ruhun hakimidir. İlim sahibi cömert olur, mal sahibi cimri olur. İlim ruhun gıdasıdır, mal ise cesedin gıdasıdır. Mal uzun zaman sürecinde tükenir, ilim uzun zaman sürecinde tükenmez ve eksilmez. İlim kalbi aydınlatır, mal ise kalbi katılaştırır. İlim peygamberlerin mirasıdır, mal ise eşkıyaların mirasıdır.
sözü paylaş

kalbi güzel olmayanın yüzü de güzel olmaz. allah bazılarının kalbinde ne varsa yüzüne yansıtır. Kalbi güzel olmayanın yüzü de güzel olmaz. Allah bazılarının kalbinde ne varsa yüzüne yansıtır.
sözü paylaş

bakma sana sitem ettiğime; ne zaman dua etsem başrol hep senin Bakma sana sitem ettiğime; Ne zaman dua etsem başrol hep senin...
sözü paylaş

bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen. Bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen.
sözü paylaşınsanı öldürmeyen darbe güçlendirir. darbe aldığınızda hiç üzülmeyin :) İnsanı öldürmeyen darbe güçlendirir. Darbe aldığınızda hiç üzülmeyin :)
sözü paylaş

yemekte dakikalardır birisi canın mı sıkkın desin diye çatalımı tabağımda dolandırıyorum. en sonunda babam yemiceksen dolmanı bana ver dedi. Yemekte dakikalardır birisi 'canın mı sıkkın' desin diye çatalımı tabağımda dolandırıyorum. En sonunda babam 'yemiceksen dolmanı bana ver' dedi.
sözü paylaş

bir kadını ağlattıktan sonra kendini ateşe atıp yakan tek varlık soğandır. Bir kadını ağlattıktan sonra kendini ateşe atıp yakan tek varlık soğandır.
sözü paylaş

Benzer Konular