resimli güzel sözler
esra: Aşk bu otta da konar bokada
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için esra tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kötü Laflar: Bazı insanların dna kodlamasında beş harf eksik (ş, e, r, e, f)
sözü paylaş

Pişmanlık Sözleri: Hayattaki Tek 'Pişmanlığım' Kuruş Bile Etmeyecek İnsanları, Ayaklarımın Altından Alıp, Başımın Üstüne Taşımaktı.
sözü paylaş

Kızgınlık Sözleri: Ne Yürek Kaldı Sana Verecek, Ne de Inancım Kaldı Seninle Bu Yolda Gidebilecek. Kızgınlıklarım Içimde Kör Oldu Seni Toprağa Gömecek.
sözü paylaş

Duygulu Sözler: Dün ne yediğini hatırlamayan ben, seni bir an unutmuyorum.
sözü paylaş

**kırgın mıyım yoksa küskün mü bilmiyorum. kırılmaya da hakkım yok biliyorum. ben sadece seninle aşkı yaşamak istiyorum. öyle gelişi güzel bir aşk değil, şu kısacık ömrümü ömrüne kat istiyorum. **Kırgın mıyım yoksa küskün mü bilmiyorum. Kırılmaya da hakkım yok biliyorum. Ben sadece seninle aşkı yaşamak istiyorum. Öyle gelişi güzel bir aşk değil, şu kısacık ömrümü ömrüne kat istiyorum.
sözü paylaş

benim de kötü huyum var; gözümden düşenin üzerine basarım! Benim de kötü huyum var; gözümden düşenin üzerine basarım!
sözü paylaş

yolu tarif ediyorum gel! ıki arada bir deredeyim. Yolu tarif ediyorum gel! İki arada bir deredeyim.
sözü paylaş+kanki sana einsteini ayarlıyayım mi? -ay bilmem ki yakışıklı mı? +yüzü güzel değil ama fiziği süper. +Kanki sana Einstein'i ayarlıyayım mi? -ay bilmem ki yakışıklı mı? +yüzü güzel değil ama fiziği süper.
sözü paylaş

herifin boyu 155, yanından geçen 180lik kıza bi öpücük ver yavrum diye laf atıyor. yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur! Herifin boyu 155, yanından geçen 180'lik kıza 'bi öpücük ver yavrum' diye laf atıyor. Yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur!
sözü paylaş

dayak yediğim çocuklara bekleyin burada hepinizin dövücem demiştim. 2 saat sonra bekliyolar mı diye gidip baktığımda yine dayak yemiştim. Dayak yediğim çocuklara 'bekleyin burada hepinizin dövücem' demiştim. 2 saat sonra bekliyolar mı diye gidip baktığımda yine dayak yemiştim.
sözü paylaş

Benzer Konular