resimli güzel sözler
Emrahbozoom: Valla yek kelimeyle süper ötesi
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Emrahbozoom tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Şirin Sözler: Ağzının kenarında kelime kalmış sevgilim, bana söyleyeceklerin var gibi... Öpeyim mi, yoksa elimle silip gideyim mi?
sözü paylaş

Enteresan Sözler: Bazen öyle birini seversin ki, olsa yanlışlık, olmasa yalnızlık.
sözü paylaş

Acı Sözler: İhtiyacım yok, keyfi isteyince beni hatırlayana.
sözü paylaş

Araba Sözleri: Izdırapla mesudum, gerek yok teselliye.
sözü paylaş

ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil! sadece; seviyesizlerin ulaşamayacağı yere koydum kendimi. Ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil! Sadece; 'seviyesizlerin' ulaşamayacağı yere koydum kendimi.
sözü paylaş

keşke eski fotoğraflar gibi gerçekleşmeyen hayallerimi de yakabilsem. Keşke eski fotoğraflar gibi gerçekleşmeyen hayallerimi de yakabilsem.
sözü paylaş

yanlışdın! ve ben hiç bir yanlışımı bu kadar sevmemiştim. Yanlışdın! Ve ben hiç bir yanlışımı bu kadar sevmemiştim.
sözü paylaşbilgisayar çalışıyor mu? diye soran babama ev hanımı dedim, geldi dövdü beni. bu adam espriden hiç anlamıyor. Bilgisayar çalışıyor mu? Diye soran babama 'ev hanımı' dedim, geldi dövdü beni. Bu adam espriden hiç anlamıyor.
sözü paylaş

sevgilime sen saraylara layıksın dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. aslında çok romantiğim :) Sevgilime 'sen saraylara layıksın' dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. Aslında çok romantiğim :)
sözü paylaş

erkek: senin gibi yarim olsun 10 milyar borcum olsun bee kız: ne yapayım ben seni o kadar borçla geri zekalı! Erkek: Senin gibi yarim olsun 10 milyar borcum olsun bee... Kız: Ne yapayım ben seni o kadar borçla geri zekalı!
sözü paylaş

Benzer Konular