resimli güzel sözler
idil irem çalışkan: giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değir giden beni kaybetmiştir
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için idil irem çalışkan tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Günaydın Mesajları: Kazasız, belasız, acısız, dertsiz, mutlu ve huzur dolu bir gün dileğimle günaydın, hayırlı sabahlar.
sözü paylaş

Harbi Sözler: Şuan birileri birilerine sarılıyor. Ama lütfen, sen onlardan biri olma.
sözü paylaş

Bağışlama Sözleri: Akıllı bir adam affetmekte zaman kaybetmez. çünkü zamanın değerini bilir ve bu yüzden gereksiz acıyla geçmesine izin vermez. Rambler
sözü paylaş

Cuma Mesajları: İnsan niyet ile nasip arasında bir çizgi üzerinde yaşar. Rabbim niyetimizi salih, nasibimizi hayır eylesin (amin) Hayırlı cumalar.
sözü paylaş

birine aşık olursun ve dünya nüfusu 1 e düşer. Birine aşık olursun ve dünya nüfusu 1' e düşer.
sözü paylaş

hayat bizi resmen dört işlemde sınar.. gerçeklerle çarpar, ayrılıklar böler, insanlıktan çıkarır ve sonunda topla kendini der Hayat bizi resmen dört işlemde sınar.. Gerçeklerle çarpar, Ayrılıklar böler, Insanlıktan çıkarır ve Sonunda Topla Kendi'ni Der......
sözü paylaş

biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini. Biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.
sözü paylaşşuan kendimi, evde tornavida bulunmadığı zaman kullanılan bıçak gibi hissediyorum. Şuan kendimi, evde tornavida bulunmadığı zaman kullanılan bıçak gibi hissediyorum.
sözü paylaş

bazılarının yanında kullanma kılavuzu da olsaydı iyi olurdu. dengesizlikleri karşısında ne yapacağımızı bilirdik o zaman. Bazılarının yanında kullanma kılavuzu da olsaydı iyi olurdu. Dengesizlikleri karşısında ne yapacağımızı bilirdik o zaman.
sözü paylaş

mahalleyi ilaçlayan belediye ekibinin şoförüne isler nasıl diye sordum, sinek avlıyoruz dedi. Mahalleyi ilaçlayan belediye ekibinin şoförüne isler nasıl diye sordum, 'sinek avlıyoruz' dedi.
sözü paylaş

Benzer Konular