resimli komik sözler
Elif: Komikmiş valla beğendim
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Elif tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Gözyaşı Sözleri: ben hayata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum..
sözü paylaş

Acı Sözler: Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!
sözü paylaş

Küçük Sözler: Takmıyormuş gibi görünsem de, her şeye üzülen bir insanım aslında.
sözü paylaş

Azerice Aşk Sözleri: An geler insanlar gulerken aglarmish, goz yashlari sel olub qelbine axarmish!!!
sözü paylaş

bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin. Bazı sevgiler vardır,kilo ile satın alabilirsin... Bazı sevgiler vardır, yağmur tanesi gibidir, ancak bakar ve yaşayabilirsin.
sözü paylaş

senden nefret etmiyorum. sadece asla yapmam dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım. Senden nefret etmiyorum. Sadece 'asla yapmam' dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.
sözü paylaş

beni güzel hatırla. bunlar son satırlar. kim bilir bir rüzgardım esip geçtim hayatından. Beni güzel hatırla. Bunlar son satırlar. Kim bilir bir rüzgardım esip geçtim hayatından.
sözü paylaşbazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum. Bazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum.
sözü paylaş

çocuk: anneee, hangi takımı tutuyorsun? anne: nevresim takımı. Çocuk: Anneee, hangi takımı tutuyorsun? Anne: Nevresim takımı.
sözü paylaş

ayıya dayı demek mi? o da neymiş ki, ben bir öküze aşkım demişim . Ayıya dayı demek mi? O da neymiş ki, ben bir öküze aşkım demişim .
sözü paylaş

Benzer Konular