resimli güzel sözler
ece: Seviyorum seni hem de çok özlüyorum da
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için ece tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Güldüren Sözler: 'Ölsem bile gam yemem' lafını araştırdık, ölsen zaten hiçbir şey yiyemezsin sonucuna vardık.
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla'nın Mecnun'u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
sözü paylaş

İntikam Sözleri: Sen benim canımı yaktın diye başkasının canını yakacak değilim. Aksine, onu öyle mutlu edeceğim ki yerinde olmadığın her güne lanet edeceksin.
sözü paylaş

Felsefi Sözler: Dilerim bir gün, bu gün hayal ettiğin her şeye sahip olursun ve esas keyfin ulaşmak değil yarışmak olduğunu anlarsın.
sözü paylaş

bazen susarsın. yenilmiş eksik ve yaramaz sanırlar seni. unutma, susan bilir ki konuştuğu zaman kimse kaldıramaz. Bazen susarsın. Yenilmiş eksik ve yaramaz sanırlar seni. Unutma, susan bilir ki konuştuğu zaman kimse kaldıramaz.
sözü paylaş

ey hayat! büyüklük sende kalsın, bana çocukluğumu geri ver yeter! Ey hayat! Büyüklük sende kalsın, bana çocukluğumu geri ver yeter!
sözü paylaş

gözlerinden, yüreğine inmek, korkutmaz beni! ama sen, ölene kadar yüreğinde tutabilecek misin beni? Gözlerinden, yüreğine inmek, korkutmaz beni! Ama sen, ölene kadar yüreğinde tutabilecek misin beni?
sözü paylaşanneme bütünleme sınavına girmeye hak kazandım! dedim sevindi kadın. kötü bir olayı sunmayı bileceksin abi. :) Anneme 'bütünleme sınavına girmeye hak kazandım!' dedim sevindi kadın. Kötü bir olayı sunmayı bileceksin abi. :)
sözü paylaş

ulan ingilizcemi geliştircem diye yabancı diziye başladım. türkçe alt yazıyla izleyip okuya okuya türkçemi geliştirdim ingilizcem hala aynı. Ulan ingilizcemi geliştircem diye yabancı diziye başladım. Türkçe alt yazıyla izleyip okuya okuya türkçemi geliştirdim ingilizcem hala aynı.
sözü paylaş

kadın kuaförleri ne güzel. biz erkekler öyle mi; benim berber saçımı yıkarken kafamı iffet gibi lavaboya sokup, limonlu pirille yıkıyor. Kadın kuaförleri ne güzel. Biz erkekler öyle mi; benim berber saçımı yıkarken kafamı iffet gibi lavaboya sokup, limonlu pirille yıkıyor.
sözü paylaş

Benzer Konular