resimli güzel sözler
sema: Aşk çok zor be çok can yakıyoo
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için sema tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Özlü Aşk Sözleri: Aşk Altın Değildir Saklanamaz, Aşkın Bütün Sırları Meydandadır.. ( Mevlana )
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Seni istiyorum çünkü yanımda olman beni mutlu ediyor.
sözü paylaş

Kısa Aşk Sözleri: Ben Kucucuk Bir Bebektim ?sen? Kocaman Bir Sevda??ben? Senin Ellerinde Buyudum ?sen? Benim Yuregimde?
sözü paylaş

Sevgi Sözleri: Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünd
sözü paylaş

göz, ağladığı kadar yanar ama kalp kadar yaralanmaz. Göz, ağladığı kadar yanar ama kalp kadar yaralanmaz.
sözü paylaş

diyor ki, nasılsın? diyemiyorum ki, madem merak edecektin, neden beni nasıl olduğumu bilmeyecek kadar geride bıraktın, sonrası iyilik sağlık sen. Diyor ki, nasılsın? Diyemiyorum ki, madem merak edecektin, neden beni nasıl olduğumu bilmeyecek kadar geride bıraktın, sonrası iyilik sağlık sen.
sözü paylaş

sen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayan Sen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayan...
sözü paylaşbinlerce takipçiniz olmasını istiyorsanız, arı kovanına tekme atın. Binlerce takipçiniz olmasını istiyorsanız, arı kovanına tekme atın.
sözü paylaş

doğada 300 yılda kaybolan bir çakmağın arkadaşların yanında 5 dakikada nasıl kaybolduğunu araştırıyoruz. Doğada 300 yılda kaybolan bir çakmağın arkadaşların yanında 5 dakikada nasıl kaybolduğunu araştırıyoruz.
sözü paylaş

keşke newton yer çekimini bulmasaydı. ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. bilimden nefret ediyorum. Keşke Newton yer çekimini bulmasaydı. Ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. Bilimden nefret ediyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular