resimli komik sözler
Gamze: Emeğinize sağlık
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Gamze tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Duygusal Sözler: ben Mecnun Olmuşum Yolunda Sen leyla Olup bakmıyorsun bana, Seni Seviyorum nekadar beni Tınlamasanda.
sözü paylaş

Azerice Aşk Sözleri: Seni bir ser sercenin gozyasi tokebilme ehtimali qeder sevirem. Ne az deyessen. Amma onu bilki serceler agladiqlari zaman olurler.
sözü paylaş

Küsme Sözleri: Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında.
sözü paylaş

Adam Gibi Sözler: Hayatımın hiçbir döneminde yalaka olmadım. Bu sebeple yaşadığım ve yaşayacağım kayıplardan üzüntü değil, ancak gurur duyarım!
sözü paylaş

gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan.. Gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan..
sözü paylaş

allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki; her şeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir. Allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki; her şeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir.
sözü paylaş

yalancıdan dürüst olması, korkaktan cesaretli olması, kalpsizden vicdanlı olması, çapkından sadık olması, beklenmez. kimden ne umacağınıza iyi karar verin. yoksa sadece umduklarınızla kalırsınız. Yalancıdan dürüst olması, korkaktan cesaretli olması, kalpsizden vicdanlı olması, çapkından sadık olması, beklenmez. Kimden ne umacağınıza iyi karar verin. Yoksa sadece umduklarınızla kalırsınız.
sözü paylaşkızın instagramda 35k takipçisi var. arkadaşım bana bu kız bakar mı? diyo. beni tavlamaya çalışsan daha çok şansın olur o kız sana bakar mı? Kızın instagramda 35k takipçisi var. Arkadaşım bana 'bu kız bakar mı?' diyo. Beni tavlamaya çalışsan daha çok şansın olur o kız sana bakar mı?
sözü paylaş

kıza hesap ödeten erkekler var, ulan benim sevgilim olsa ahirette vereceği hesabı bile ben öderim. Kıza hesap ödeten erkekler var, ulan benim sevgilim olsa ahirette vereceği hesabı bile ben öderim.
sözü paylaş

bu kış soğuk geçecek yazıyor sitede. vay biz de denize girecektik iyi ki okumuşum bu haberi. Bu kış soğuk geçecek yazıyor sitede. Vay biz de denize girecektik iyi ki okumuşum bu haberi.
sözü paylaş

Benzer Konular