resimli güzel sözler
dila: çok duyqulandım
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için dila tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Alman Atasözleri: Savaş, barışın sağladığını yıkıp gider.
sözü paylaş

Düşündüren Sözler: İyi bir avukat ve tesisatçıyla ahbap ol!
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Birisi sizi 'hadi fotoğraf çektirelim' diye yanına çekiştirir. Sonra akşam da sizi fotoğraftan keserek profil fotosu yapar... İşte hayat budur.
sözü paylaş

Hiphop Sözleri: kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada
sözü paylaş

ıstediğin kadar seni gülerken görsünler! ıçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki. İstediğin kadar seni gülerken görsünler! İçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.
sözü paylaş

takma dişlerimizin yerini unutana kadar seveceğim seni. tansiyonum düşse bile, sen düşme diye tutacağım ellerini. Takma dişlerimizin yerini unutana kadar seveceğim seni. Tansiyonum düşse bile, sen düşme diye tutacağım ellerini.
sözü paylaş

çabaladığın şeyler hep hüsranla sonuçlanınca daha sonra insan çabalamak yerine zamana bırakmayı öğreniyor. sonrası güzel bi boşvermişlik. Çabaladığın şeyler hep hüsranla sonuçlanınca daha sonra insan çabalamak yerine zamana bırakmayı öğreniyor. Sonrası güzel bi boşvermişlik.
sözü paylaşannem ve babam arayınca telefonlarına cevap vermiyorum. büyüklere cevap verilmez olum, gelenekte sınır tanımam. Annem ve babam arayınca telefonlarına cevap vermiyorum. Büyüklere cevap verilmez olum, gelenekte sınır tanımam.
sözü paylaş

erkeklerin  sadece sarılıp uyucaz  cümlesiyle , kadınların  mağazaya girip çıkıcam  sözü ölümüne kapışır. Erkeklerin ' Sadece sarılıp uyucaz ' cümlesiyle , kadınların ' Mağazaya girip çıkıcam ' sözü ölümüne kapışır.
sözü paylaş

ben yaşadıkça sen çıldır! yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır. Ben yaşadıkça sen çıldır! Yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.
sözü paylaş

Benzer Konular