resimli güzel sözler
smsmdk: Off yaa aşık olmak cok zor bisi bide sevdigin kisi sana guvenmiosa yalanci diosa zor
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için smsmdk tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Seni Seviyorum Sözleri: Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim.
sözü paylaş

Adalet Sözleri: Kim seni mutsuz etmişse, o da aynı mutsuzluğu yaşayacak, hiç merak etme.
sözü paylaş

Delikanlı Sözler: Hayatındaki GEREKSİZLERİ, Arada tutup sallayacaksın ki ; ŞİDDETİNİ UNUTMASINLAR !
sözü paylaş

Felsefi Sözler: Bir türlü gerçekten istediğimiz şekilde söyleyemediğimiz cümlelerimize tutsağız hepimiz.
sözü paylaş

gelip geçici bir hevesim değil, almaya dahi kıyamadığım nefesimdin. Gelip geçici bir hevesim değil, almaya dahi kıyamadığım nefesimdin.
sözü paylaş

eskiden yeterdim kendime. artardım bile. şimdi ne yapsam nafile! kim demiş can tektir diye. bu can tedirgin bende. çünkü yarısı bende, yarısı sende. Eskiden yeterdim kendime. Artardım bile. Şimdi ne yapsam nafile! Kim demiş can tektir diye. Bu can tedirgin bende. Çünkü yarısı bende, yarısı sende.
sözü paylaş

ınsanların ağlama nedeni değil, gülümseme nedeni olun İnsanların ağlama nedeni değil, gülümseme nedeni olun...
sözü paylaşsıpaydırmen olsak, mahallede tayt giydik diye dövmeye çalışırlar. Sıpaydırmen olsak, mahallede tayt giydik diye dövmeye çalışırlar.
sözü paylaş

bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. dikkat edin. Bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. Dikkat edin.
sözü paylaş

okulda 48 lik pastel boyası olan çocuk ne oldun, ressam oldun mu? ınşallah boyacı olmuşsundur okulda havasından geçilmiyordu. Okulda 48 lik pastel boyası olan çocuk ne oldun, ressam oldun mu? İnşallah boyacı olmuşsundur okulda havasından geçilmiyordu.
sözü paylaş

Benzer Konular