resimli güzel sözler
DIYEMEM: MORALIM COK BOZUK BE ADMIN KARDES KIMLERE DESEM SU DERDIMI DAGLARA TASLARAMI ANLATSAM HEY GIDI HEYYYY
HEYYY
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için DIYEMEM tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Üzüntülü Sözler: Rehberine baktığında 'Babam' diye birinin kayıtlı olmadığını gördüğün zaman anlarsın yokluğu ve hayatın zorluğunu.
sözü paylaş

İltifat Sözleri: Ne yalan söyleyeyim, gidersen ağlamam. Ama kalırsan mutluluğun dibine vururuz.
sözü paylaş

Tatlı Sözler: Her gece geliyorsun.Ben seni yasamin armagani olarak karsiliyorum; simsiki sariliyoruz.Gülümsüyoruz ?Görülmemis güzellikte gülümsüyorsun
sözü paylaş

Manalı Sözler: Geciktirilmiş her karar, ertelenmiş bir umuttur. Oysa hayat, umutları ertelemeyecek kadar kısadır.
sözü paylaş

namlunun ucundaki mermi kadar sabırsız, tetikteki parmak kadar sağlamdır bizim yüreğimiz. Namlunun ucundaki mermi kadar sabırsız, tetikteki parmak kadar sağlamdır bizim yüreğimiz.
sözü paylaş

beni ağlatma demiştim, bak şimdi bir bir gözümden düşüyorsun. Beni ağlatma demiştim, bak şimdi bir bir gözümden düşüyorsun.
sözü paylaş

en delikanlı mevsimdir kış, yüzüne yüzüne vurur yalnızlığını. En delikanlı mevsimdir kış, yüzüne yüzüne vurur yalnızlığını.
sözü paylaşmillet küfür ediyor diye cehenneme gitçek, ben idda oynuyorum diye gitçem. üstelik kupon da tutmuyor. Millet küfür ediyor diye cehenneme gitçek, ben idda oynuyorum diye gitçem. Üstelik kupon da tutmuyor.
sözü paylaş

morg görevlisi olsam, sıkıldığımda morga girip hadi canlanın biraz ya, ölü gibisiniz derim. Morg görevlisi olsam, sıkıldığımda morga girip 'hadi canlanın biraz ya, ölü gibisiniz' derim.
sözü paylaş

ulan milletin londrada okuyan amcaoğlu falan var benim amcaoglu 7.dükkanı batırıo komple zarar aileye. Ulan milletin londra'da okuyan amcaoğlu falan var benim amcaoglu 7.Dükkanı batırıo komple zarar aileye.
sözü paylaş

Benzer Konular