resimli komik sözler
Saime: fena deil.
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Saime tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Hz Ali Sözleri: Sırlarını ona buna açıyorsan, başına gelecek zilletlere razı ol.
sözü paylaş

Güven Sözleri: Çok konuşup vaat verene değil, söylediğini yapan insanlara güvenin.
sözü paylaş

Hasret Sözleri: AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK?OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA?
sözü paylaş

Endonezya Atasözleri: Dikkatli ol,düşman battaniyenin altında yatar.
sözü paylaş

küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim başımın gözümün sadakası olsun. Küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim... Başımın gözümün sadakası olsun.
sözü paylaş

onun sesi; benim huzurum. onun gülüşü; benim mutluluğum. onun kokusu; benim soluksuz kalışım. Onun sesi; benim huzurum. Onun gülüşü; benim mutluluğum. Onun kokusu; benim soluksuz kalışım.
sözü paylaş

kasırgaların bile içimden sökemeyeceği kadar çok sevmişim seni. Kasırgaların bile içimden sökemeyeceği kadar çok sevmişim seni.
sözü paylaşkışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda. Kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.
sözü paylaş

kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :) Kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. Kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :)
sözü paylaş

sevgilisinin yanında kibarlık olsun diye bir şey yemeyen kız açlıktan can verdi. :d Sevgilisinin yanında 'kibarlık' olsun diye bir şey yemeyen kız açlıktan can verdi. :D
sözü paylaş

Benzer Konular