resimli komik sözler
aysu :): fena deildi :)))
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için aysu :) tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aile İçin Sözler: Annemin yüreğindeki sıcaklık yeter, yorganı örtmesi gerek yok.
sözü paylaş

Can Yakan Sözler: İnsanı en kolay ağlatan sevdiğidir, en kolay aldatan da dostları... Aslında kimseye güvenmemek lazım; beyaz gülün gölgesi bile siyahtır.
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı?
sözü paylaş

Unutulmaz Sözler: Can yakıp da kalp kırma ey insanoğlu, senin de gül benzin solacak bir gün. Her canlının kalbi Allah'a bağlı herkes ettiğini bulacak bir gün! Neşet Ertaş
sözü paylaş

misafirlikte pasta ikram edilince yemek isteyipte annesinden izin bekleyen çocuk gibiyim bu aralar! kalbim koş sarıl diyor ayaklarım gel demeni bekliyor. Misafirlikte pasta ikram edilince yemek isteyipte annesinden izin bekleyen çocuk gibiyim bu aralar! Kalbim koş sarıl diyor ayaklarım gel demeni bekliyor.
sözü paylaş

çok kişiyle göz göze gelmiş olabilirim ama hiçbiri senin gibi nefesimi kesmedi. Çok kişiyle göz göze gelmiş olabilirim ama hiçbiri senin gibi nefesimi kesmedi.
sözü paylaş

en güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek. En güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek.
sözü paylaş-of, eski sevgilimi hatırladım ya! +hangisini? -ya işte onu hatırlayamadım. -Of, eski sevgilimi hatırladım ya! +Hangisini? -Ya işte onu hatırlayamadım.
sözü paylaş

üzerime kahve döküldü. anneme bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin dedim. bi güzel dövdü beni. Üzerime kahve döküldü. Anneme 'bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin' dedim. Bi güzel dövdü beni.
sözü paylaş

biz sırf konuşma bölünmesin diye prizin yanında 2 saat oturmuş insanlarız kimse bizim sevgimizi sorgulamasın. Biz sırf konuşma bölünmesin diye prizin yanında 2 saat oturmuş insanlarız kimse bizim sevgimizi sorgulamasın.
sözü paylaş

Benzer Konular