resimli güzel sözler
kenan: Süper
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için kenan tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Cömertlik Sözleri: Tuzağa saçtığın taneler, cömertlik sayılmaz ki. Hz. Mevlanâ
sözü paylaş

Janjanlı Sözler: Artık sevene de, sevmeyene de, ah edene de... Gelene de, gidene de, dönmeyene de... Eyvallah!
sözü paylaş

Muhteşem Sözler: Bazıları konuşmaz; gözlerine 5 saniye bakar, ömründen 5 yıl gider.
sözü paylaş

Baba Sözler: Kimine su olacaksın kimine sel, kimine mum olacaksın kimine volkan; ama Allah'tan başka kimseye asla kul olmayacaksın!
sözü paylaş

seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam, üstü yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam, üstü yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.
sözü paylaş

etrafımda öyle dönek insanlar var ki; attığım zar bile onlar kadar dönemiyor! Etrafımda öyle dönek insanlar var ki; Attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!
sözü paylaş

sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır. bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır. Sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır. Bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır.
sözü paylaşesneme, evli erkeklerin ağzını açmaya fırsat bulabildiği nadir anlardan biridir. Esneme, evli erkeklerin ağzını açmaya fırsat bulabildiği nadir anlardan biridir.
sözü paylaş

eskiden duşkabini mi vardı? anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:) Eskiden duşkabini mi vardı? Anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)
sözü paylaş

herkes kolay gelsin diyor. kimse o yâr gelsin demiyor yâr gelsin yâr! Herkes kolay gelsin diyor. Kimse o yâr gelsin demiyor... Yâr gelsin yâr!
sözü paylaş

Benzer Konular