resimli güzel sözler
Kimsesiz..: Çok beyendik ya süper hepsi :)
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Kimsesiz.. tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Doğum Günü Mesajları: Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.
sözü paylaş

Araba Sözleri: Gel de gör, beni aşk ne hale koydu!
sözü paylaş

Tatlı Sözler: Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok!
sözü paylaş

Gurbet Sözleri: DOSTU YOK GECELERIN GECELER COK UZUN, GECELER BIR OMUR OMUR DEDIGIN BIR TUTAM UMIT, UMIDI YOK YARINLARIN TIPKI SENIN YOKLUGUN GIBI VE BEN BIRAZ DAHA SANA HASRET.
sözü paylaş

birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene.. Birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, Bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene..
sözü paylaş

cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar. Cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. Bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.
sözü paylaş

ey hayat! o kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var. Ey hayat! O kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var.
sözü paylaşyılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. yuppiii. Yılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. Yuppiii.
sözü paylaş

bütün anne modelleri aynı. hepsi, kapıdan girdiğimizde geldin mi diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor. Bütün anne modelleri aynı. Hepsi, kapıdan girdiğimizde 'geldin mi' diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.
sözü paylaş

benim olmani istiyorum. cunku sen herseyin en iyisine layiksin :) Benim olmani istiyorum. Cunku sen herseyin en iyisine layiksin :)
sözü paylaş

Benzer Konular