resimli güzel sözler
büşra: olmus bunlar yenileri gelsin bayildimmmmmm
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için büşra tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Evlilik Sözleri: Evlilik aşkı öldürüyorsa, ben suç ortağın olmaya hazırım.
sözü paylaş

Tasavvufi Sözler: Elimden gelen bir şey yoktu. Ben de kalbimden geleni yaptım; Dua ettim.
sözü paylaş

Adam Gibi Sözler: Sonradan kadın olanı bile var ama sonradan adam olanı hiç görmedim!
sözü paylaş

Şizofrenik Sözler: Çok doluyum, boğazıma kadar, deli taklidi yapmasam dayanamazdım.
sözü paylaş

hiçbir zaman hayattan bembeyaz bir sayfa bekleme ! çünkü ikinci sayfa bile birincinin izlerini taşır.. Hiçbir zaman hayattan bembeyaz bir sayfa bekleme ! Çünkü ikinci sayfa bile birincinin izlerini taşır..
sözü paylaş

egon ne kadar yüksekse, gözden düşüşün de o kadar sert olur! Egon ne kadar yüksekse, gözden düşüşün de o kadar sert olur!
sözü paylaş

acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır. Acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır.
sözü paylaştürk olmak; birinin uyuyup uyumadığını, uyandırarak kontrol etmektir. Türk olmak; Birinin uyuyup uyumadığını, uyandırarak kontrol etmektir.
sözü paylaş

4k televizyon alacak paramız yoktu, ben de 3000tlye 4k video çeken telefon aldım. şimdi ondan izliyorum, biraz küçük gösteriyor ama olsun. hem fakirim, hem de salağım. 4k televizyon alacak paramız yoktu, ben de 3000TL'ye 4k video çeken telefon aldım. Şimdi ondan izliyorum, biraz küçük gösteriyor ama olsun. Hem fakirim, hem de salağım.
sözü paylaş

adresler değişebilir, yazılanlar silinebilir, söylenenler unutulabilir ama yüreğimdeki yerin ne değişebilir ne de silinebilir, çünkü ben seni yalansız sevdim bunu da allah bilir. Adresler değişebilir, yazılanlar silinebilir, söylenenler unutulabilir ama yüreğimdeki yerin ne değişebilir ne de silinebilir, çünkü ben seni yalansız sevdim bunu da Allah bilir.
sözü paylaş

Benzer Konular