resimli güzel sözler
cansu: diyecek bise yok hepsi harika
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için cansu tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İğneli Sözler: Ben hakkımızda hayırlısını istedim, sen çayla simit getirmişin.
sözü paylaş

Acı Sözler: Doğarken ağladım aldırmadınız, yaşarken ağladım inanmadınız, öldüğümde de sakın ağlamayın!
sözü paylaş

Sıradan Sözler: Her şey yarım kalıyor şu hayatta. Sözlerimiz, duygularımız ve hatta hayallerimiz bile...
sözü paylaş

Hz Ali Sözleri: İlim meclisi, cennet bahçesidir.
sözü paylaş

evet biraz kusurum var, menfaatçi gördüğüm hiç kimseye prim vermem. ve biraz huzurum var, onu da hiç kimsenin bozmasına izin vermem. sevabıyla, günahıyla, doğrusuyla, yanlışıyla bu hayat benim. bir allaha hesap veririm, haricinde hiç kimseye boyun eğmem. Evet biraz kusurum var, menfaatçi gördüğüm hiç kimseye prim vermem. Ve biraz huzurum var, onu da hiç kimsenin bozmasına izin vermem. Sevabıyla, günahıyla, doğrusuyla, yanlışıyla bu hayat benim. Bir Allah'a hesap veririm, haricinde hiç kimseye boyun eğmem.
sözü paylaş

eskiden yeterdim kendime. artardım bile. şimdi ne yapsam nafile! kim demiş can tektir diye. bu can tedirgin bende. çünkü yarısı bende, yarısı sende. Eskiden yeterdim kendime. Artardım bile. Şimdi ne yapsam nafile! Kim demiş can tektir diye. Bu can tedirgin bende. Çünkü yarısı bende, yarısı sende.
sözü paylaş

artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini. Artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.
sözü paylaşbiri bana bir demet gül getirse, oturur reçel yaparım. o derece unuttum bu aşk işlerini. (: Biri bana bir demet gül getirse, oturur reçel yaparım. O derece unuttum bu aşk işlerini. (:
sözü paylaş

adamın dibi, kadının dibi dediğimiz herkes kazandibi çıktı! Adamın dibi, kadının dibi dediğimiz herkes 'kazandibi' çıktı!
sözü paylaş

fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim. Fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim.
sözü paylaş

Benzer Konular