resimli komik sözler
defnem: şu anda saat 21.08 ve ailecek guluyoruz !
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için defnem tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Uyuz Sözler: Yanlızlık nedir biliyor musun? Yanlızlık yazım hatasıdır. Doğrusu yalnızlık olacak. :)
sözü paylaş

Facebook Sözleri: Mobil takılıp duvarına '-açık olan?' yazanını anladım da altına '-hayır türbanlıyım' diyenini çözemedim. Yardım edin lan.
sözü paylaş

Elveda Sözleri: Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin olmadığı her hangi bir yere.
sözü paylaş

Hasret Sözleri: Hiç değilse fotoğrafların sen koksa birazcık, azıcık.
sözü paylaş

öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum! Öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!
sözü paylaş

belki sihirbaz değildik ama biz de çok şeyimizi kaybettik. Belki sihirbaz değildik ama biz de çok şeyimizi kaybettik.
sözü paylaş

göz kenarlarında çok dolaşmışlığım var. kirpiklerinden tutunup gözlerinin siyahına düşmemek için ne kadar direndiysem battım en dibine kadar. Göz kenarlarında çok dolaşmışlığım var. Kirpiklerinden tutunup gözlerinin siyahına düşmemek için ne kadar direndiysem battım en dibine kadar.
sözü paylaşkadın hava soğuk diye çocuğu öyle bir giydirmiş ki çocuk olmuş sana astronot. sokakta mı yürüyor ayda mı belli değil. Kadın hava soğuk diye çocuğu öyle bir giydirmiş ki çocuk olmuş sana astronot. Sokakta mı yürüyor Ay'da mı belli değil.
sözü paylaş

her kadın kar yağdığında romantikleşir. sıcak bir bedene sarılmak ister. çoğu zaman bir ayıya sarıldığını ancak bahar geldiğinde farkeder.:)) Her kadın kar yağdığında romantikleşir. Sıcak bir bedene sarılmak ister. Çoğu zaman bir ayıya sarıldığını ancak bahar geldiğinde farkeder.:))
sözü paylaş

eminim ki test sınavında 4 kere aynı şıkkı işartleyince ? ulan kesin bi yerde yanlış yaptık ?diye düşünen tek kişi ben değilimdir. =) Eminim ki Test sınavında 4 kere aynı şıkkı işartleyince ? ulan kesin bi yerde yanlış yaptık ?diye düşünen tek kişi ben değilimdir. =)
sözü paylaş

Benzer Konular