resimli güzel sözler
umutsuz yasanti: Seviyorum snei ayaz hemde cok
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için umutsuz yasanti tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Zalim Sözler: İki yol vardır. Uzun olanı kitaplardan geçer, kısa olanı ise sevgiden.
sözü paylaş

Kurtlar Vadisi Sözleri: Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.
sözü paylaş

Bilinmeyen Sözler: Sana olan sevgim seninle birlikte devam edicek, sen gidersen sevgimde gidicek..
sözü paylaş

Aşk Acısı Sözleri: Son mesajınla bitirdin ya beni canın sağ olsun diyorum, aşk acısıyla ağlattırdın ya beni yazıklar olsun diyorum!
sözü paylaş

sen benim uğruna herşeyi verebileceğim yürekli sevdamın içindeki yüreksiz sevdiğimsin. öyle küçük bir dünyan vardı ki, sevmesini bilemedin. Sen benim uğruna herşeyi verebileceğim yürekli sevdamın içindeki yüreksiz sevdiğimsin. Öyle küçük bir dünyan vardı ki, sevmesini bilemedin.
sözü paylaş

eğer seviyorsan, herkesten farklı olduğumu hissettirmelisin. Eğer seviyorsan, herkesten farklı olduğumu hissettirmelisin.
sözü paylaş

hayattan o kadar çok şey öğrendim ki! bir tek insanları kullanmayı öğrenemedim, kusurumu hoş görün! Hayattan o kadar çok şey öğrendim ki! Bir tek insanları kullanmayı öğrenemedim, kusurumu hoş görün!
sözü paylaşbabama bir soru sordum. 25 dakikada 4 farklı atasözü, 7 farklı ibretlik kıssa öğrendim ama yine de soruma cevap alamadım. Babama bir soru sordum. 25 dakikada 4 farklı atasözü, 7 farklı ibretlik kıssa öğrendim ama yine de soruma cevap alamadım.
sözü paylaş

fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. polisi arayıp kendini ihbar etti. Fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. Polisi arayıp kendini ihbar etti.
sözü paylaş

müşteri hizmetlerini aradım, atm kartımı yuttu diyorum neden diyor. öğlen yemek yememiş o yüzden kartımı yuttu. ne bileyim neden! Müşteri hizmetlerini aradım, 'ATM kartımı yuttu' diyorum 'neden' diyor. Öğlen yemek yememiş o yüzden kartımı yuttu. Ne bileyim neden!
sözü paylaş

Benzer Konular