resimli güzel sözler
Bir aşık: Seni seviyorum can
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Bir aşık tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Arnavut Atasözleri: İşsiz gün uykusuz gece.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Öksüzün karnina vurmuslar, vay arkam demiş.
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.
sözü paylaş

Ölüm Sözleri: Ölünce ne diyecekler? Muhtemelen ölüm sana yakışmadı. Normal tabi, dirimizi beğenmediler ki ölümüzü beğensinler.
sözü paylaş

ne daha fazla anlatmaya gücüm kaldı bazılarına, ne de aklımda saklamaya mecalim. en iyisi, yeni bir ben bulsunlar kendilerine. Ne daha fazla anlatmaya gücüm kaldı bazılarına, ne de aklımda saklamaya mecalim. En iyisi, yeni bir ben bulsunlar kendilerine.
sözü paylaş

dünyaya bir daha gelirsen nasıl bir hayat isterdin sorusuna kim ne derdi bilmiyorum ama, ben aynı ananın evladı olmak isterdim. Dünyaya bir daha gelirsen nasıl bir hayat isterdin sorusuna kim ne derdi bilmiyorum ama, ben aynı ananın evladı olmak isterdim.
sözü paylaş

gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum. Gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.
sözü paylaşbütün erkekler aynıdır sözünü pazarada kocasını kaybetmiş çinli bir kadın söylemiştir bence. 'Bütün erkekler aynıdır' sözünü pazarada kocasını kaybetmiş çinli bir kadın söylemiştir bence.
sözü paylaş

+eviniz çok güzel güle güle oturun. -niye, ev çok mu komik? +Eviniz çok güzel güle güle oturun. -Niye, ev çok mu komik?
sözü paylaş

annem yine bana benden habersiz bir kız daha bulmuş. kadın benden çok kız düşürüyor helal olsun. Annem yine bana benden habersiz bir kız daha bulmuş. Kadın benden çok kız düşürüyor helal olsun.
sözü paylaş

Benzer Konular