resimli güzel sözler
reşit düger: Super coq beğendim ekleyin beni xersizz yaz yeterli
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için reşit düger tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Tebrik Sözleri: yeni işinizin size mutluluk getimesi dileği ile.
sözü paylaş

Değişik Sözler: Harp zorunlu ve kaçınılmaz olmalıdır. Milletin hayatı
sözü paylaş

Koyan Laflar: Seni küçükken üç kere havaya atıp, iki kere mi tuttular? Nereden geliyor bu salaklığın anlamıyorum ki!
sözü paylaş

Almanca Sözler: halt dein mund Anlamı = ceneni kapa
sözü paylaş

dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz! Dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz!
sözü paylaş

seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu. Seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu.
sözü paylaş

ey benim ömrümün çiçeği, ah benim tarifsiz sevdam. gözümün nuru, sevdiğim her şeyim benim. kendi gölgenden dahi kıskandığım. bak ışıklarına önünde mum gibi eridiğim. sen bilirsin beni, seni ben yüreğime yazmışım oraya ne başkası girer ne sen çıkarsın! Ey benim ömrümün çiçeği, ah benim tarifsiz sevdam. Gözümün nuru, sevdiğim her şeyim benim. Kendi gölgenden dahi kıskandığım. Bak ışıklarına önünde mum gibi eridiğim. Sen bilirsin beni, seni ben yüreğime yazmışım oraya ne başkası girer ne sen çıkarsın!
sözü paylaşerkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. hem yalancı, hem beceriksiz. :) Erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. Hem yalancı, hem beceriksiz. :)
sözü paylaş

baba, kumanda nerde? diyorum, ne yapacanki diyor. sıkıldım, perdelerin rengini değiştiricem. 'Baba, kumanda nerde?' diyorum, 'ne yapacanki' diyor. Sıkıldım, perdelerin rengini değiştiricem.
sözü paylaş

uzun boylu kızlar saçlarını kısa kestirmesin. vileda sopası gibi geziyorlar. Uzun boylu kızlar saçlarını kısa kestirmesin. Vileda sopası gibi geziyorlar.
sözü paylaş

Benzer Konular