resimli güzel sözler
gökalp: arabanın kontak anahtarı marş gibi sürekli söy söz bun müzelik
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için gökalp tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Aşk Sözleri: Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi
sözü paylaş

Cesaret Sözleri: Cesaret hayatı hiçe sayar, vicdanı değil.
sözü paylaş

İğneli Sözler: Senin yanında Okadar Mutluyumki her eve Senden 1 Tane Lazım
sözü paylaş

Dua Sözleri: Allah'ım! kalbimizi nifaktan , amellerimizi riyadan temizle , gözlerimizi haramdan uzak eyle!
sözü paylaş

kurmak bile yasaktı belki de o hayali, masallarda da geçmiyordu zaten adın yada adım. Kurmak bile yasaktı belki de o hayali, masallarda da geçmiyordu zaten adın yada adım.
sözü paylaş

bazen aşk gider. ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın. Bazen aşk gider. Ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın.
sözü paylaş

+dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun? -neresi? +az yana kaysana +Dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun? -Neresi? +Az yana kaysana...
sözü paylaşben güneş gözlüğüne maaşım kadar para versem, param boşa gitmesin diye çıkarım çatıya güneş batana kadar güneşi izlerim. Ben güneş gözlüğüne maaşım kadar para versem, param boşa gitmesin diye çıkarım çatıya güneş batana kadar güneşi izlerim.
sözü paylaş

erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. hem yalancı, hem beceriksiz. :) Erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. Hem yalancı, hem beceriksiz. :)
sözü paylaş

otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor. Otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri... Ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor.
sözü paylaş

Benzer Konular