resimli güzel sözler
Batmanli: Emeqine saqlik basarilarin devamini dilerim...
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Batmanli tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Janjanlı Sözler: Bana yazdığın şiiri başkasına okursan, seninle kurduğum hayalleri başkasıyla yaşarım!
sözü paylaş

Azeri Sevgi Sözleri: Gul nedirki? solar geder. Gun nedirki? gelib geder, Alov nedirki? soner biter. Ama sene olan sevgim, Solmazdir, bitmezdir ve en esasi olmezdir!
sözü paylaş

Kadınlar İçin Sözler: Aşktan darbe yemiş kadınları, canınızın istediği gibi sevemezsiniz.
sözü paylaş

Teşekkür Sözleri: Manevi desteğini benden esirgemeyen ve iyi, kötü günümde her zaman yanımda olan ayrıca bu özel günümde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum birlikte nice güzel günlerde buluşmak adına sağolun.
sözü paylaş

ıçimde kopan kıyameti görseydin, buluşmak için mahşeri beklemezdin. İçimde kopan kıyameti görseydin, buluşmak için mahşeri beklemezdin.
sözü paylaş

ıçine atıp öylece susmaktan başka bir şey yapamazsın. bazen nefes alsan ciğerin, unutmaya kalksan yüreğin yanar. İçine atıp öylece susmaktan başka bir şey yapamazsın. Bazen nefes alsan ciğerin, unutmaya kalksan yüreğin yanar.
sözü paylaş

ve anladım ki, kalbe yapışmıyor yara bandı. Ve anladım ki, kalbe yapışmıyor yara bandı.
sözü paylaşkısa boylu olmanın da avantajları var. mesela boyun posun devrilemiyor. Kısa boylu olmanın da avantajları var. Mesela boyun posun devrilemiyor.
sözü paylaş

sizce de şampuanları fazla abartmıyorlar mı, okyanus ferahlığı ne? bari yanında 2 tanede lüfer ver de küvette yüzdürelim. Sizce de şampuanları fazla abartmıyorlar mı, okyanus ferahlığı ne? Bari yanında 2 tanede lüfer ver de küvette yüzdürelim.
sözü paylaş

kış geldi ama hala evde kara sinek var, inat etmiş montla uçuyor. Kış geldi ama hala evde kara sinek var, inat etmiş montla uçuyor.
sözü paylaş

Benzer Konular