resimli komik sözler
Erbaalı sali: çok guzel hepsi ...
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Erbaalı sali tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ölümsüz Sözler: Leonardo da Vinci: İyi geçen bir gün nasıl mutlu bir uyku getirirse, iyi geçen bir ömür de mutlu bir ölüm getirir.
sözü paylaş

Nefret Sözleri: Bugün bana nefesim deyip, yarın başka birinin yanında soluk alacaksan; dilerim, nefessiz kal!
sözü paylaş

Ağır Abi Sözleri: Sabır bir imtihandır, bu imtihanı herkes veremez.
sözü paylaş

Efkarlı Sözler: Sonunda Ayrıldık beni Dertler içinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla başbaşa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni..
sözü paylaş

bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz. Bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz.
sözü paylaş

bildiğin kadar değil, bilmediğin kadar özledim seni. Bildiğin kadar değil, bilmediğin kadar özledim seni.
sözü paylaş

bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz onunki. Bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. Bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz O'nunki.
sözü paylaşulan milletin londrada okuyan amcaoğlu falan var benim amcaoglu 7.dükkanı batırıo komple zarar aileye. Ulan milletin londra'da okuyan amcaoğlu falan var benim amcaoglu 7.Dükkanı batırıo komple zarar aileye.
sözü paylaş

en büyük korkum; evdeki çöpleri atarken mahallede hoşlandığım kızın beni o halde görmesidir. En büyük korkum; evdeki çöpleri atarken mahallede hoşlandığım kızın beni o halde görmesidir.
sözü paylaş

yüce allahın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği suya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım. Yüce Allah'ın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği su'ya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.
sözü paylaş

Benzer Konular