resimli güzel sözler
Cinayet :): Cümlelerin arasında cinayet olsaydı daha güzel olurdu
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Cinayet :) tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Cezaevi Sözleri: Volta atıyorum yine koca dünyamın, daracık avlusunda. Vücuttan habersiz yürüyor artık bacaklarım.
sözü paylaş

Sevgiliye Güzel Sözler: Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin..?
sözü paylaş

Hayat Sözleri: Bazı gerçeklerle yüzleşmek, can acıtsa da, hayatınızı ipten alır!
sözü paylaş

Damar Sözler: İçtiğimiz sigara değil aslında; pişmanlığımız, yalnızlığımız, mutsuzluğumuzdur. Üflediğimiz duman ise umudumuz...
sözü paylaş

aslında aşk dediğin, kimin kollarında ölmek istediğine karar vermektir. Aslında aşk dediğin, kimin kollarında ölmek istediğine karar vermektir.
sözü paylaş

bazı insanlar etrafındaki her şeye yabancıdır, bazı insanlar kendilerinden başka hiçbir şeyi görmez, bazı insanlar kendi hırslarında boğulur, bu yüzden bazı insanlar senin kırılmış olmanı önemsemez. Bazı insanlar etrafındaki her şeye yabancıdır, bazı insanlar kendilerinden başka hiçbir şeyi görmez, bazı insanlar kendi hırslarında boğulur, bu yüzden bazı insanlar senin kırılmış olmanı önemsemez.
sözü paylaş

ömür, ağaç dalında savrulan bir yapraktır; ne kadar genç olursan ol sonun kara topraktır. Ömür, ağaç dalında savrulan bir yapraktır; Ne kadar genç olursan ol sonun kara topraktır.
sözü paylaşsokak köpeğini korkutucam diye eğilip yerden taş alacağıma kurumuş köpek boku almışım. hayvan gülmekten peşimi bıraktı. Sokak köpeğini korkutucam diye eğilip yerden taş alacağıma kurumuş köpek boku almışım. Hayvan gülmekten peşimi bıraktı.
sözü paylaş

yatakta kahvaltı çok romantik diyen kızlarımız 10 - 15 sene sonra yatakta yeme, çarpılırsın diyen annelere dönüşecek ya en çok ona üzülüyorum. 'Yatakta kahvaltı çok romantik' diyen kızlarımız 10 - 15 sene sonra 'yatakta yeme, çarpılırsın' diyen annelere dönüşecek ya en çok ona üzülüyorum.
sözü paylaş

her tespih çeken kabadayı olsaydı, imamlar mafya babası olurdu. (: Her tespih çeken kabadayı olsaydı, imamlar mafya babası olurdu. (:
sözü paylaş

Benzer Konular