resimli güzel sözler
denis: Vav harika bunlar
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için denis tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Günaydın Mesajları: Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım.
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: BIR CICEGIN ACMAK ICIN SEBEPLER BULDUGU GIBI, YASAMA DAIR SEBEPLER BULMAK ICIN YASIYORUM. EGER BIR GUN GELIRDE YASAMAK ICIN BIR SEBEP BULAMAZSAM OLMEK ICIN BIR SEBEP BULMUSUM DEMEKTIR.
sözü paylaş

Gurbet Sözleri: Elimde denizden çaldığım bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.
sözü paylaş

Kardeşlik Sözleri: Üç şey kardeşlik sevgisini sâfîleştirir: Selâm vermek, mecliste yer vermek, sevdiği isimle onu çağırmak Hz.Ömer
sözü paylaş

ne yalan söyleyeyim, benim hayatımdaki en büyük yalan sendin. Ne yalan söyleyeyim, benim hayatımdaki en büyük yalan sendin.
sözü paylaş

bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir. Bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir.
sözü paylaş

olur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırına Olur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırına...
sözü paylaşsıradaki parça cumartesi ve pazara gelsin. geri dön, geri döönn. ne olur geri döönn. Sıradaki parça cumartesi ve pazara gelsin. Geri dön, geri döönn. Ne olur geri döönn.
sözü paylaş

altın yumurtlayan tavuk ünlü oldu. ıyi, güzel. ama ona altın yumurtlatan horozu neden kimse umursamadı ? Altın yumurtlayan tavuk ünlü oldu. İyi, güzel. Ama ona altın yumurtlatan horozu neden kimse umursamadı ?
sözü paylaş

eros, yaşlandın mı ? ! okun gideceği yeri göremiyorsun.. ya bir imkansıza , ya da bir hayırsıza denk getiriyorsun. Eros, yaşlandın mı ? ! Ok'un gideceği yeri göremiyorsun.. Ya bir imkansıza , ya da bir hayırsıza denk getiriyorsun.
sözü paylaş

Benzer Konular