resimli güzel sözler
merve: Hepsi yine askianlatyor
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için merve tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Özel Sözler: Bazen olur; günler geçmez, sen günlerden geçersin.
sözü paylaş

Karizma Sözler: İstediğin kadar yalan söyle, ben bir şeye inandıysam, hissettiysem, kafamda kuruyorsam kolay kolay değiştiremezsin!
sözü paylaş

Saçma Sözler: Şehri terkediyorum, hesap lütfen.
sözü paylaş

Kaliteli Sözler: Sen yolunda dosdoğru yürüde, peşinden gelmeyenler utansın. Değişme de hiç kimse için, seni olduğun gibi sevmeyenler utansın. Elinden gelenin en iyisin yap, yüreğinden kavra bütün sevdiklerini sonrasını hiç düşünme, bırak kıymetini bilmeyenler utansın.
sözü paylaş

aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. ve aşk öyle haindir ki; nerde imkansız varsa gider onu sever. Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. Ve aşk öyle haindir ki; Nerde imkansız varsa gider onu sever.
sözü paylaş

defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! varsın kaybım insanlığımdan olsun! Defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! Varsın kaybım insanlığımdan olsun!
sözü paylaş

ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin. Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin, ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.
sözü paylaştelefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum. Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
sözü paylaş

kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda. Kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.
sözü paylaş

sivrisinekleri anlamıyorum. direk gel, sok ve git. kulağıma gelip de nasıl soktum ama, hahah şeklinde vızıldama nedir. Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel, sok ve git. Kulağıma gelip de 'Nasıl soktum ama, hahah' şeklinde vızıldama nedir.
sözü paylaş

Benzer Konular