resimli komik sözler
rüste: epeyce güldüm sayenizde. teşekkür ederim :D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için rüste tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ulvi Sözleri: bakkala rafın en uzağındaki ürünü gösterip ciklet çalan Ulvi
sözü paylaş

Dramatik Sözler: Tam geçti diyorum kabuğun altından yara çıkıyor, izi kalıyor.
sözü paylaş

Özenli Sözler: Sen benim için kırk yılda bir gibisin; öyle eksik, öyle hazin, öyle paramparça...
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Onlar ihtiyaç, sen muhtaç olunacak bir şeysin.
sözü paylaş

kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum. Kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum... Ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. Ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum.
sözü paylaş

birine iyilik yaparken tebessüm ilave edin ki; gönül hassastır, incinmesin. Birine iyilik yaparken tebessüm ilave edin ki; Gönül hassastır, incinmesin.
sözü paylaş

hani derler ya. elimi sallasam ellisi. yoook ßee. ßi tane 0lsun s0nsuz 0lsun. 49 uda ßitaneme kurßan 0lsun. :) Hani DerLer ya. ELimi SaLLasam ELLisi. Yoook ßee. ßi Tane 0Lsun S0nsuz 0Lsun. 49' uda ßiTaNeMe Kurßan 0Lsun. :)
sözü paylaşdedem benim note 3ü alıp sehpaya doğru yaslamış, bu televizyonun koltuğun üstünde ne işi var diyor haklı adam. Dedem benim note 3'ü alıp sehpaya doğru yaslamış, bu televizyonun koltuğun üstünde ne işi var diyor haklı adam.
sözü paylaş

telefonu kapatırken hadi kelimesini kullanma rekoru kuranlar derneği hadi görüşürüz, hadi öptüm, hadi iyi akşamlar, hadi kendine iyi bak, hadi hadi kaptım hadi hadi hadi Telefonu kapatırken 'hadi' kelimesini kullanma rekoru kuranlar derneği... Hadi görüşürüz, hadi öptüm, hadi iyi akşamlar, hadi kendine iyi bak, hadi hadi kaptım hadi hadi hadi...
sözü paylaş

altın kafesi bülbüle sokmuşlar; abi yanlış yapıyorsunuz demiş. Altın kafesi bülbüle sokmuşlar; abi yanlış yapıyorsunuz demiş.
sözü paylaş

Benzer Konular