resimli komik sözler
CEYCEY: +Ağladın mı sen?
-Evet nerden anladın?
+Kalbim acıdı
-Oha yerim
+şaka lan kolunda sümük var
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için CEYCEY tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
İçten Sözler: Aşk bir alevdir. Çok yaklaşırsan yakar, uygun mesafede ısıtır, uzak durursan da üşürsün.
sözü paylaş

Asker Sözleri: ILK BASLARDA KAC GUN KALDI YERINE KAC GUN GECTI DIYE SAYARSAN SENIN ICIN DAHA KOLAY OLACAKTIR. GEL TESKERE GEL. GONLUMUZ SENINLE.
sözü paylaş

Sevgi Sözleri: Sen ol da ister yar ol, ister yara. Lütfün da başım üstüne, kahrın da.
sözü paylaş

Ürkütücü Sözler: Rengine aldanma, sen de solacaksın.
sözü paylaş

gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan hayatta. çünkü, hiç kimse kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil aslında. Gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan hayatta. Çünkü, hiç kimse kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil aslında.
sözü paylaş

güven kelimesini hayatımdan sildim. bir tek kelimem kaldı, inanmak. o da yalnızca allaha! Güven kelimesini hayatımdan sildim. Bir tek kelimem kaldı, inanmak. O da yalnızca Allah'a!
sözü paylaş

gönlünden ne koparsa, nasibim kadar sev beni razıyım Gönlünden ne koparsa, nasibim kadar sev beni razıyım...
sözü paylaşsesli güldüm diyenleri de anlamıyorum ya ben sanki duvar dibine çömelip içime atarak gülüyorum. Sesli güldüm diyenleri de anlamıyorum ya ben sanki duvar dibine çömelip içime atarak gülüyorum.
sözü paylaş

sınavda adınız yazan yere adını ve soyadını yazdıktan sonra altta soyadınız kısmını görürsün ya. ışte o inceden koyar adama :d Sınavda 'Adınız' yazan yere adını ve soyadını yazdıktan sonra altta 'Soyadınız' kısmını görürsün ya. İşte o inceden koyar adama :D
sözü paylaş

kızın intihar sebebi; büyük emekler harcayarak uzun uzun yazdığı mesaja tamam cevabının gelmesidir. Kızın intihar sebebi; büyük emekler harcayarak uzun uzun yazdığı mesaja 'tamam' cevabının gelmesidir.
sözü paylaş

Benzer Konular