resimli komik sözler
Yunus: Selâmün aleyküm çok güzel mesajlar
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Yunus tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Güldüren Sözler: En yakın arkadaşınızla, aynı insanlardan nefret etmek kadar güzel bir şey olamaz.
sözü paylaş

Sert Sözler: Bir gün düşündüğünden daha az zamanının kaldığını farkedebilirsin. Bu yüzden başkasının değil, kendi hayatını yaşa.
sözü paylaş

Özlem Sözleri: Özledim evet ama hak ettiğin için değil seni sevdiğim için özledim.
sözü paylaş

Kısa Aşk Sözleri: Bahcelerde Seftali Kayisi Yedi Askin Ugurlu Sayisi Yedi Yildir Hasret Kaldim Sevdaya Yeter Artik Yalvardigim Mevlaya
sözü paylaş

bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! çünkü komşularınız güzel insanlardır. Bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! Çünkü komşularınız güzel insanlardır.
sözü paylaş

ölsem daha iyi dediğimde düşüncesi bile kötü, sus. diyen ey zalim! şimdi beni yokluğunla öldürüyorsun! Ölsem daha iyi dediğimde 'Düşüncesi bile kötü, sus.' diyen ey zalim! Şimdi beni yokluğunla öldürüyorsun!
sözü paylaş

bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin. Bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.
sözü paylaşkış geldi ama hala evde kara sinek var, inat etmiş montla uçuyor. Kış geldi ama hala evde kara sinek var, inat etmiş montla uçuyor.
sözü paylaş

bi keresinde arkadaş sevgili yaptı. sevinçten gidip baklava yedik. yeni alınan araba gibi kutlamasını yaptık. Bi keresinde arkadaş sevgili yaptı. Sevinçten gidip baklava yedik. Yeni alınan araba gibi kutlamasını yaptık.
sözü paylaş

değişime hazır mısınız? nefret ettiğiniz o insanları artık görmeyeceksiniz nasıl mı? cümleye etkileyici başladım ama ben de bilmiyorum bulunca yazacağım :) Değişime hazır mısınız? Nefret ettiğiniz o insanları artık görmeyeceksiniz... Nasıl mı? Cümleye etkileyici başladım ama ben de bilmiyorum bulunca yazacağım :)
sözü paylaş

Benzer Konular