resimli komik sözler
idil: süperr ölldüm ya valla :):) niye öldüm buyüzdn :):):):)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için idil tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Yararlı Sözler: Bilemezsin kim dost kim düşman. Bazen tuttuğun eldir seni arkandan vuran.
sözü paylaş

Ünlü Sözler: Herkes öğrenmek ister; kimsede karşılığını vermeye kalkışmaz.JUVENAL
sözü paylaş

Özenli Sözler: Benden egerimi isteyiniz vereyim, atimi isteyiniz vereyim. Fakat vatanimdan hic kimse bir karis toprak istemesin veremem. METE HAN
sözü paylaş

Duygulu Sözler: Yolunu beklerken daha dün gece, kaçıyorum bugün senden gizlice. Kalbime baktım da işte iyice; anladım ki sen de herkes gibisin.
sözü paylaş

kalıcı ol dedim hayatımda. kal, acı ol demedim! Kalıcı ol dedim hayatımda. 'Kal, acı ol' demedim!
sözü paylaş

hatalı olduğumda beni sev. korktuğumda beni sar. ve gittiğimde tut; çünkü ihtiyacım olan her şey sensin. Hatalı olduğumda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut; çünkü ihtiyacım olan her şey sensin.
sözü paylaş

bazen bakıyorum da şöyle bir geçmişe; ben hep biz olmayı beceremeyen bencil insanları sevmişim. en çok ihtiyacım olduğu zamanlarda ya yalnız bırakılmışım, ya da hep yılanlara sarılmışım. yine de rabbim güç vermiş kimsede kendimi bırakmamışım, çekip gitmişim. beni üzme hakkını nerden bulmuş bu insanlar diye geçmişe dönüp her baktığımda ise, hep aynı imzayı görmüşüm. aslında kimse suçlu değilmiş, hepsine ben izin vermişim. Bazen bakıyorum da şöyle bir geçmişe; Ben hep 'biz' olmayı beceremeyen bencil insanları sevmişim. En çok ihtiyacım olduğu zamanlarda ya yalnız bırakılmışım, ya da hep yılanlara sarılmışım. Yine de Rabbim güç vermiş kimsede kendimi bırakmamışım, çekip gitmişim. Beni üzme hakkını nerden bulmuş bu insanlar diye geçmişe dönüp her baktığımda ise, hep aynı imzayı görmüşüm. Aslında kimse suçlu değilmiş, hepsine ben izin vermişim.
sözü paylaşınsanların düzenli ilişkisi var. benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. benim uykum bile düzenli değil. İnsanların düzenli ilişkisi var. Benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. Benim uykum bile düzenli değil.
sözü paylaş

yolda gördüğü boş içecek şişesini çöp kutusuna atmak yerine metrelerce tekmeleyip kendine yol arkadaşı yaparım. Yolda gördüğü boş içecek şişesini çöp kutusuna atmak yerine metrelerce tekmeleyip kendine yol arkadaşı yaparım.
sözü paylaş

bi keresinde arkadaş sevgili yaptı. sevinçten gidip baklava yedik. yeni alınan araba gibi kutlamasını yaptık. Bi keresinde arkadaş sevgili yaptı. Sevinçten gidip baklava yedik. Yeni alınan araba gibi kutlamasını yaptık.
sözü paylaş

Benzer Konular