resimli komik sözler
saadett: Fena değil
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için saadett tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Yalnızlık Sözleri: GONUL ISTERDIKI CAGRILARIMIZA CAGRI ATILSIN. GONUL ISTERDIKI SEVDIGIMIZ ARASIN! HERNEYSE GONUL BUNADA ALISIRSIN!
sözü paylaş

Acımasız Sözler: Farkındalık lanet bir şeydir, hayatın lezzetini alır götürür!
sözü paylaş

Ayrılık Sözleri: Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı?seni cok seviyorum
sözü paylaş

Karşılıksız Aşk Sözleri: Bazen kavuşamayacağını bilse de, sever insan.
sözü paylaş

kısa bir mezarlık ziyareti gibiydi yüreğime girişi; geldi canıma okudu ve gitti. Kısa bir mezarlık ziyareti gibiydi yüreğime girişi; Geldi canıma okudu ve gitti.
sözü paylaş

yürek ay gibidir, vakti gelince tutulur. Yürek ay gibidir, vakti gelince Tutulur.
sözü paylaş

mutluluk, cahil yüreğime verilmiş bir adres. sora, sora gidiyorum. Mutluluk, cahil yüreğime verilmiş bir adres. Sora, sora gidiyorum.
sözü paylaşhiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :) Hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)
sözü paylaş

sınavlar da başladığına göre ben bi kendimi göstereyim. -sivilce sınavlar da başladığına göre ben bi kendimi göstereyim. -sivilce
sözü paylaş

bankaya harç yatırmaya gittim. veznedar üniversite harcı mı? kira harcı mı? dedi. yok kınorr köfte harcı dedim. şuan marketteyim. Bankaya harç yatırmaya gittim. Veznedar 'üniversite harcı mı? Kira harcı mı?' dedi. Yok kınorr köfte harcı dedim. Şuan marketteyim.
sözü paylaş

Benzer Konular