resimli güzel sözler
leyla : biliyor musunuz
her biri birbirinden güzel ama yinede hepsi aşkın anahtarı
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için leyla tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Yalnızlık Sözleri: GONUL ISTERDIKI CAGRILARIMIZA CAGRI ATILSIN. GONUL ISTERDIKI SEVDIGIMIZ ARASIN! HERNEYSE GONUL BUNADA ALISIRSIN!
sözü paylaş

Jilet Sözler: Olsa yüzünü güldürmüyor, olmasa yaşama isteğin kalmıyor.
sözü paylaş

Ağır Sözler: Onu hep güIerken gördüğün için mutIu biri oIduğuna kanaat getirme, ağIadığı zamanIar da gözden kayboIuyordur sadece!
sözü paylaş

Dertli Sözler: Ve sonra göğsüne saplanan sıkıntının ağlamakla değil Duâ ile geçeceğini anlarsın.
sözü paylaş

yüzüne vazgeçtiğini söylersin. yüreğine daha çok sevdiğini. Yüzüne vazgeçtiğini söylersin. Yüreğine daha çok sevdiğini.
sözü paylaş

cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir! Cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir!
sözü paylaş

nazlanacak kimsen olmayınca, anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. ağırlığı yüzüne yansır, acıların gözlerinden akar ama halini soranlara iyiyim dersin. Nazlanacak kimsen olmayınca, anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. Ağırlığı yüzüne yansır, acıların gözlerinden akar ama halini soranlara 'iyiyim' dersin.
sözü paylaşaşk baktıkça doyamamak mıdır, bakmaya kıyamamak mıdır, kıymalı dolma mıdır, köfteli mangal mantı acıktım sanırım. Aşk baktıkça doyamamak mıdır, bakmaya kıyamamak mıdır, kıymalı dolma mıdır, köfteli mangal mantı... Acıktım sanırım.
sözü paylaş

otobüste telde sevgilisine taksideyim aşkım diyen kızı kaptan müsait bi yerdeeee diye bağırarak rezil ettim. şuan indim yürüyorum pişman değilim. Otobüste telde sevgilisine 'taksideyim aşkım' diyen kızı 'kaptan müsait bi yerdeeee' diye bağırarak rezil ettim. Şuan indim yürüyorum pişman değilim.
sözü paylaş

kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum lan. sözümü kesen yok, araya giren yok, cevapları da ben seçiyorum. ohh mis  valla. Kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum lan. Sözümü kesen yok, araya giren yok, cevapları da ben seçiyorum. Ohh mis valla.
sözü paylaş

Benzer Konular