resimli güzel sözler
erdal: Beğendimm bu sozleri
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için erdal tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Küçük Sözler: Aşk Kitabıma Yazılmış En güzel isimsin hayatımı Adadığım Birtanemsin..
sözü paylaş

Can Yakan Sözler: Kime iyi ki varsın dediysek, ne iyiliği kaldı ne varlığı.
sözü paylaş

Yalnızlık Sözleri: Mutluluğu en çok hakkeden insanlar hep yalnızlığa mahkumdurlar.
sözü paylaş

Zaman Sözleri: Geçmiş veya gelecek yoktur. Sonsuz bir Şimdi vardır. (Cowley)
sözü paylaş

beni görünce edebinden başını önüne eğdin ya hani; ayağına taş, gözüne yaş değil, ömrüne baş koymaz mıyım yâr. Beni görünce edebinden başını önüne eğdin ya hani; Ayağına taş, gözüne yaş değil, ömrüne baş koymaz mıyım Yâr.
sözü paylaş

seviyor musun diye soruyorlar. çicek diyorum, suya ne kadar muhtaçsa. Seviyor musun diye soruyorlar. Çicek diyorum, suya ne kadar muhtaçsa.
sözü paylaş

tut ellerimden hiç kimsenin olmadığı bir yere gidelim seninle. hayallerimizi tekrar kurmak için, yarınlara beraber uyanmak için ve gidecek yerimiz kalmadığında birbirimizde kalmak zorunda olduğumuz için. Tut ellerimden hiç kimsenin olmadığı bir yere gidelim seninle. Hayallerimizi tekrar kurmak için, yarınlara beraber uyanmak için ve gidecek yerimiz kalmadığında birbirimizde kalmak zorunda olduğumuz için.
sözü paylaşaynayı kim bulmuşsa kötü yapmış. kendimi her gördüğümde durduk yere üzülüyorum. bu tip ne :d Aynayı kim bulmuşsa kötü yapmış. Kendimi her gördüğümde durduk yere üzülüyorum. Bu tip ne :D
sözü paylaş

eşofmanın cebi var sanıp telefonu öylece bıraktım. gözyaşım telefondan önce yere düştü. Eşofmanın cebi var sanıp telefonu öylece bıraktım. Gözyaşım telefondan önce yere düştü.
sözü paylaş

çalışma hevesim yıllardır kayıp! gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (: Çalışma hevesim yıllardır kayıp! Gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:
sözü paylaş

Benzer Konular