resimli komik sözler
idil : fena deyil canım
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için idil tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kamyon Arkası Sözleri: Şoförsün dediler, kızı vermediler
sözü paylaş

İçten Sözler: İhtiyacım olan biraz kokun, biraz gülüşün, biraz varlığın, biraz... Ya sen bi bana gelsene.
sözü paylaş

Davetiye Sözleri: Çıktık Sevda Yoluna Aşkımız Oldu Kocaman Bir Dünya Ellerimiz denetlendi Bu Sevda yolunda Şimdi Sadece 1 Adım kaldı eklediğimiz O ana, Bu Mutlu Günümüzde Sizlerinde O Ana Şahit Olmanızı istiyoruz Nikahımıza Bekliyoruz.
sözü paylaş

Kısa Aşk Sözleri: Aşk iki kişiyle oynanır, iyi olan kaybeder.
sözü paylaş

çekil git artık! gölge etme umutlarımın üstüne! Çekil git artık! Gölge etme umutlarımın üstüne!
sözü paylaş

kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem. Kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; Kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem.
sözü paylaş

olur da sevgilin olacak adam canını sıkarsa, otur bir köşeye seni güldürdüğüm günleri düşün. Olur da sevgilin olacak adam canını sıkarsa, otur bir köşeye seni güldürdüğüm günleri düşün.
sözü paylaştürk erkeğinin elinden iki şeyi alamazsınız. sevdiği kızı ve dövdüğü erkeği. :) Türk erkeğinin elinden iki şeyi alamazsınız. sevdiği kızı ve dövdüğü erkeği. :)
sözü paylaş

adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. biz kıza son lokmasını versek bitince mi aklına geldim diye trip yeriz. Adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. Biz kıza son lokmasını versek 'bitince mi aklına geldim' diye trip yeriz.
sözü paylaş

iphonemin ekranı bulanık gösteriyor beyler, umarım kör olmuşumdur. ona bişey olmasın. Iphonemin ekranı bulanık gösteriyor beyler, umarım kör olmuşumdur. Ona bişey olmasın.
sözü paylaş

Benzer Konular