resimli komik sözler
mervEmre: Eglenceli
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için mervEmre tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Yürek Yakan Sözler: Ne yaparsan yap o kaçınılmaz kötü sonlardan, kaçamıyorsun.
sözü paylaş

Ulvi Sözleri: Önlü arkalı Ulvi Ulama
sözü paylaş

Kibar Sözler: Soğuk hava bahanemiz olsun, biz sarılalım.
sözü paylaş

Çılgın Sözler: Ansızın çık gel. Habersizce. Sessizce işte. Tüm yalnızlığımı boğazıma diz mesela. Kursağımda kalsın sensizlik. Hiç selam bile verme; pat diye gir yüreğimin en içine!
sözü paylaş

hiç kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar zengin değildir. ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar ucuzdur. Hiç Kimse Bir Gülümsemeyi Satın Alabilecek Kadar Zengin Değildir. Ama Çok Kimse Gözden Yaş Akıtabilecek Kadar UCUZDUR.
sözü paylaş

ınanmazsınız ama beni çok sevmişti. siz inanmazsınız işte, ben inandım öyle olmadığını bile bile. İnanmazsınız ama beni çok sevmişti. Siz inanmazsınız işte, ben inandım öyle olmadığını bile bile.
sözü paylaş

ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş. Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde 'Sen' varken susmak ne zormuş.
sözü paylaşeskiden duşkabini mi vardı? anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:) Eskiden duşkabini mi vardı? Anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)
sözü paylaş

abisi olan kızların, çoğunlukla güzel olmaları evrenin bize; cesaretin var mı aşka, çarpıyor abim bir başka deme şeklidir. Abisi olan kızların, çoğunlukla güzel olmaları evrenin bize; 'Cesaretin var mı aşka, çarpıyor abim bir başka' deme şeklidir.
sözü paylaş

hayatta sevdiği kız için herşeyi yapan iki erkek tanıdım biri mario, biri hugo.. Hayatta sevdiği kız için herşeyi yapan iki erkek tanıdım... Biri Mario, biri Hugo..
sözü paylaş

Benzer Konular