resimli komik sözler
kacak: Güzel güzel.saçmada olsa .komik
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için kacak tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Dünya İle İlgili Sözler: Yaz gelmiş, kış gelmiş, can eskimiş, ruh eskimiş akıp giden zaman ömrün bahanesiymiş. Uzun uzun yaşamak değil, doya doya yaşamak en güzeliymiş.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Allah mühlet verir, ihmal etmez.
sözü paylaş

Platonik Sözler: Uzaklarda olsan da fark etmez, zaten hep benimlesin. Bırakmam ömrüm boyuna, sen benim yeminimsin.
sözü paylaş

Platonik Sözler: Hiç sevecekmiş gibi bakma bana öyle...
sözü paylaş

harcanıp giden bir ömrün ağrısıdır bu. beklediğim yok, bekleyenim yok gidenim var, gidemediğim var Harcanıp giden bir ömrün ağrısıdır bu. Beklediğim yok, bekleyenim yok... Gidenim var, gidemediğim var...
sözü paylaş

erkek adam bırakacağı eli tutumaz, tuttuğu eli ise bırakmaz! Erkek adam bırakacağı eli tutumaz, tuttuğu eli ise bırakmaz!
sözü paylaş

ıçimin sesi de olmasa ölürdüm yalnızlıktan; oysa ben sırf içinde sen varsın diye, hep kalbimin sesini dinledim İçimin sesi de olmasa ölürdüm yalnızlıktan; Oysa ben sırf içinde sen varsın diye, hep kalbimin sesini dinledim...
sözü paylaşlanlı lunlu konuşan kız dünya ahiret üçüncü tabur beşinci bölük askerlik arkadaşımdır. Lanlı lunlu konuşan kız dünya ahiret üçüncü tabur beşinci bölük askerlik arkadaşımdır.
sözü paylaş

spordan çıktım diyorum vücut geliştirme mi yapıyosun diyor. hayır, rafting botuna paraşüt bağlayıp yamaçtan atlıyorum. Spordan çıktım diyorum 'vücut geliştirme mi yapıyosun' diyor. Hayır, rafting botuna paraşüt bağlayıp yamaçtan atlıyorum.
sözü paylaş

tikin var mı deyip, aynı anda belinize parmak atan arkadaşınız varsa ağzına ayakkabıyla vurun. günah değildir. Tikin var mı deyip, aynı anda belinize parmak atan arkadaşınız varsa ağzına ayakkabıyla vurun. Günah değildir.
sözü paylaş

Benzer Konular