resimli güzel sözler
Eda: Fena sözler hepsine bayılıyorum keşke bütün siteler böyle olabilse
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Eda tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Cuma Sözleri: Rabbim yüreğini lütfundaki güzelliklerle doldururken, gözlerini günahlardan sakınsın. Ömrüne hizmeti yayarken, ruhunu açlıkla sınamasın. Efendimiz mahşerde amel defterini aldığında sana bakarak tebessüm etsin ve hoş geldin desin. Ve dilerim Rabbimden seni kendi yolundan ayırarak ayrılık acısı tattırmasın. Rabbim seni öyle sevsin ki kulum senden razıyım desin. Cumamız mübarek olsun.
sözü paylaş

Jilet Sözler: Bugün vazgeçtim ellerinden, gözlerinden, yalan sevginden. Bana ait hiç bir şey olmadığını gördüğüm yüreğinden. Bir dalga kumsaldan ne götürürse işte öyle götürdün bendekileri, dümdüz bıraktın.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Adamın iyisi alışverişte belli olur.
sözü paylaş

Zehir Sözler: Ben sana bir adım atsam, sen bana kazık atarsın gibime geliyor. O yüzden fazla şey yapmıyorum.
sözü paylaş

seni ağlatan kişi uzanıp dokunmuyorsa yanaklarına, silmiyorsa göz yaşını; boş ver ağlama senin saçlarına, senin ellerine, senin yüreğine dokunmasına ihtiyacın olduğunda uzak duruyorsa senden, sil at onu hayatından. Seni ağlatan kişi uzanıp dokunmuyorsa yanaklarına, silmiyorsa göz yaşını; boş ver ağlama... Senin saçlarına, Senin ellerine, Senin yüreğine dokunmasına ihtiyacın olduğunda uzak duruyorsa senden, sil at onu hayatından.
sözü paylaş

o kadar masum sevdim ki seni, gözlerine bakarken bile utandım! O kadar masum sevdim ki seni, gözlerine bakarken bile utandım!
sözü paylaş

en çok da canım dediklerin yakar canını. her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez! En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
sözü paylaşkadınları anlamayı boşver. o çantaya o kadar şeyi nasıl sığdırıyorlar, onu anlasak yeter. Kadınları anlamayı boşver. O çantaya o kadar şeyi nasıl sığdırıyorlar, onu anlasak yeter.
sözü paylaş

sivrisinekleri anlamıyorum. direk gel,sok ve git. kulağıma gelip de nasıl soktum ama, hahah şeklinde vızıldamana ne gerek var? Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel,sok ve git. Kulağıma gelip de 'Nasıl soktum ama, hahah' şeklinde vızıldamana ne gerek var?
sözü paylaş

bir kadına asla sus. demeyin. dudaklarını kapatınca çok tatlı oluyorsun. deyin. biraz akıllı olun beyler. :) Bir kadına asla 'Sus.' demeyin. 'Dudaklarını kapatınca çok tatlı oluyorsun.' deyin. Biraz akıllı olun beyler. :)
sözü paylaş

Benzer Konular