resimli komik sözler
ayaZz: Elinize sağlık . .
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ayaZz tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Anlamlı Sözler: Yıkılma sakın, düşmek kolay, kalkmak zordur.
sözü paylaş

Ulvi Sözleri: Altı pas Ulvi
sözü paylaş

Efsane Sözler: Victor Hugo ? Gecenin en karanlık anı şafak sökmeden az öncedir.
sözü paylaş

Hasret Sözleri: Ey yar neredesin? Gözlerinde kaybolduğum, nefesinde can buldugum. Hadi çıkta gel gözlerim yollarda, aklım sende duy sesimi seviyorum seni.
sözü paylaş

ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın. Ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! Öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın.
sözü paylaş

birkaç beden büyük gelir sana benim laflarım, olsun ziyanı yok gelecek senelerde de giydiririm! Birkaç beden büyük gelir sana benim laflarım, olsun ziyanı yok gelecek senelerde de giydiririm!
sözü paylaş

aynı kağıdın arka ve ön yüzleri gibiyiz. sonsuza dek beraber; ama hiçbir zaman birbirlerini görmeyen. Aynı kağıdın arka ve ön yüzleri gibiyiz. Sonsuza dek beraber; ama hiçbir zaman birbirlerini görmeyen.
sözü paylaşkız benim amca oğluna benziyor. gelmiş burada güzellik sırları paylaşıyor bırak allah aşkına paylaşma. sır olarak kalsın sende. Kız benim amca oğluna benziyor. Gelmiş burada güzellik sırları paylaşıyor... Bırak Allah aşkına paylaşma. Sır olarak kalsın sende.
sözü paylaş

tuvalette ağlayan arkadaşlarını teselli eden ve meraklı kalabalığı uzaklaştıran kız grubundaki ciddiyet olay yeri inceleme ekibinde yok :) Tuvalette ağlayan arkadaşlarını teselli eden ve meraklı kalabalığı uzaklaştıran kız grubundaki ciddiyet olay yeri inceleme ekibinde yok :)
sözü paylaş

neticede mavi leğende yıkanıp gerektiğinde kafasına tasla vurulmuş bi nesil olduğumuz halde bu özgüvenin kaynağı nedir çok merak ediyorum. Neticede mavi leğende yıkanıp gerektiğinde kafasına tasla vurulmuş bi nesil olduğumuz halde bu özgüvenin kaynağı nedir çok merak ediyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular