resimli komik sözler
yorgun: Delikli demir cikti mertlik bozuuldu
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için yorgun tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Acı Sözler: Bana sor severken özlemeyi. Bir ses ararken kulaklarım. Sessizliğin acı çığlıklarını duymayı.
sözü paylaş

Hoş Sözler: İnsanın hayatında uyanmasını sabırla beklediği biri olmalı.
sözü paylaş

Büyüleyici Sözler: kaLdır ayağını dünyamdan yüreqimi ciqnedin cnm yanıyor!!
sözü paylaş

Dini Sözler: Ben namazı kılıyorum, Namaz beni 'insan' kılıyor.
sözü paylaş

sanki saklambaç oynuyoruz; aklımdan çıkarsan kalbime, kalbimden çıkarsan aklıma saklanıyorsun Sanki saklambaç oynuyoruz; aklımdan çıkarsan kalbime, kalbimden çıkarsan aklıma saklanıyorsun...
sözü paylaş

bir kadın her zaman vefalıdır, çünkü ayrılırken bile sana bir şeyler bırakır. kokusunu, gülüşünü ve gidişini. Bir kadın her zaman vefalıdır, çünkü ayrılırken bile sana bir şeyler bırakır. Kokusunu, gülüşünü ve gidişini.
sözü paylaş

ciğeri beş para etmez insanların giderken bizim de ciğerimizi söküp beraberinde götürmesine izin verdik. Ciğeri beş para etmez insanların giderken bizim de ciğerimizi söküp beraberinde götürmesine izin verdik.
sözü paylaşküçüklük fotoğraflarıma baktım da, o tatlı çocuk nasıl bana dönüşmüş? ben evrim geçirmemişim de, sanki evrim bana Küçüklük fotoğraflarıma baktım da, o tatlı çocuk nasıl bana dönüşmüş? Ben evrim geçirmemişim de, sanki evrim bana...
sözü paylaş

cam silerken pencereden sarkan kız evlenilecek kızdır. temizlik için canını ortaya koyan erkeği için neler yapmaz. Cam silerken pencereden sarkan kız evlenilecek kızdır. Temizlik için canını ortaya koyan erkeği için neler yapmaz.
sözü paylaş

+bana bakıp saatlerce öyle kalabilir misin? -niye, sen matematik testi misin? +Bana bakıp saatlerce öyle kalabilir misin? -Niye, sen matematik testi misin?
sözü paylaş

Benzer Konular