resimli komik sözler
ademm: Super
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ademm tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Acı Sözler: Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin
sözü paylaş

Havalı Sözler: HeRkes Rap diNLemesiN!!!
sözü paylaş

Amerikan Atasözleri: Eşeği tanık sandalyesine oturtmuşlar, eşek yine eşek.
sözü paylaş

Güldüren Sözler: Siz arabanın arka koltuğunda oturup öndekilerin muhabbetine ortak olmaya çalışmanın zorluğunu bilir misiniz? Böyle ortadan ileri çıka çıka.
sözü paylaş

düşünüyorum da bazen yolunda giden tek şey, gözden ağzın kenarına süzülen gözyaşıdır. yolunu hiç şaşırmıyor. Düşünüyorum da bazen yolunda giden tek şey, gözden ağzın kenarına süzülen gözyaşıdır. Yolunu hiç şaşırmıyor.
sözü paylaş

güzel bir kitabın okunması, aynı güzel bir sevgilinin sana dokunması gibidir. Güzel bir kitabın okunması, aynı güzel bir sevgilinin sana dokunması gibidir.
sözü paylaş

duyduğum ama ne söylediğini asla dinlemediğim insanların sayısı her geçen gün çoğalıyor. Duyduğum ama ne söylediğini asla dinlemediğim insanların sayısı her geçen gün çoğalıyor.
sözü paylaşalışveriş merkezinde gezerken sevgilisine ahtapot gibi sarılan insan; dostum kapalı alan orası zaten, kaçsa da yakalarsın korkma! Alışveriş merkezinde gezerken sevgilisine ahtapot gibi sarılan insan; Dostum kapalı alan orası zaten, kaçsa da yakalarsın korkma!
sözü paylaş

4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var. 4 yıl elektrik elektronik okuyup ampülün çalışma mantığını internetten öğreniyorsam sorun var.
sözü paylaş

sekreterime derhal yönetim kurulunu topla demem gerekirken, gözlerimi kısıp karşıdan gelen dolmuşu kesiyorum. Sekreterime 'derhal yönetim kurulunu topla' demem gerekirken, gözlerimi kısıp karşıdan gelen dolmuşu kesiyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular