resimli komik sözler
SİNEM KOÇAK: SÜPER HEPSİ 10 NUMARA 5 YILDIZ
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için SİNEM KOÇAK tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kısa Aşk Sözleri: Seni düşünmekten kahvemi her sabah buz gibi içiyorum.
sözü paylaş

Dünya İle İlgili Sözler: Ne kadar çok kirlendi dünya. Ne kadar çok 'göründüğü gibi olmayan' ve 'olduğu gibi görünmeyen' var ortalıkta!
sözü paylaş

Zalim Sözler: Cahil kişi gülün güzelliğini görmez, gider dikenine takılır!
sözü paylaş

Janjanlı Sözler: Ezberlediğin Cümleleri Unutturucam Sana
sözü paylaş

ıyi olmaya çalışmayın, iyileri üzüyorlar, iyileri delirtiyorlar, sonra hiçbir şey olmamış gibi delirmiş bu diyorlar. İyi olmaya çalışmayın, iyileri üzüyorlar, iyileri delirtiyorlar, sonra hiçbir şey olmamış gibi 'delirmiş bu' diyorlar.
sözü paylaş

kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı. Kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı.
sözü paylaş

birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene.. Birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, Bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene..
sözü paylaştamam biz erkeğiz, hesapları biz öderiz ama en azından o el çantaya gitsin. o mücadeleyi bi görelim, yemin ederim bi daha ısmarlarım. :) Tamam biz erkeğiz, hesapları biz öderiz ama en azından o el çantaya gitsin. O mücadeleyi bi görelim, yemin ederim bi daha ısmarlarım. :)
sözü paylaş

evlendikten 2 hafta sonra filandı ış dönüşü kendi evim yerine annemlere gitmiş, yemek yemiş, çay içmiştim ki hanımı hatırladım. Evlendikten 2 hafta sonra filandı... İş dönüşü kendi evim yerine annemlere gitmiş, yemek yemiş, çay içmiştim ki hanımı hatırladım.
sözü paylaş

akıllı telefonumu şarj aletiyle ortak kullanma kararı aldık: 20 saat onda, 4 saat bende. Akıllı telefonumu şarj aletiyle ortak kullanma kararı aldık: 20 saat onda, 4 saat bende.
sözü paylaş

Benzer Konular