resimli komik sözler
adem topçu : Ben yalnız düşünüyorum gidiyor hayat şeylere yol olur..çünkü sen önemli şey var ama yapabileceğim onu çok özledim ya
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için adem topçu tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Üzüntülü Sözler: Öyle güldüğüme bakma, sana da mutsuzluğu bulaştırmak istemediğim için gülüyorum!
sözü paylaş

Sevenler İçin Sözler: Bize hep seven insan lazım. Umut verip yarı yolda bırakan değil!
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: 'Seni seviyorum.' diye anonim bir söz var, birisi ortaya atmış. Ne söyleyeni belli, nede sahip çıkan var.
sözü paylaş

Damardan Sözler: adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm (,
sözü paylaş

özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. gençliği, güzelliği, maziyi değil kalbimde bıraktığın közü özledim. Özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. Gençliği, güzelliği, maziyi değil... Kalbimde bıraktığın közü özledim.
sözü paylaş

dilim susarsa korkma; bir gülüşüne çözülür yüreğim susarsa kork; ıçindeki sevgiler tükenir. Dilim susarsa korkma; Bir gülüşüne çözülür... Yüreğim susarsa kork; İçindeki sevgiler tükenir.
sözü paylaş

artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini. Artık ne kadar uzun süre hissiz kaldıysa kalbim, hiç kimsenin eksikliği ürkütmüyor kendisini.
sözü paylaşsoğuktan dişlerimi bir müzik aleti olarak kullanmayı öğrendim. bu gidişle konser bile veririm sanırım. oturmaya mı geldik diddididddiddiid. Soğuktan dişlerimi bir müzik aleti olarak kullanmayı öğrendim. Bu gidişle konser bile veririm sanırım. Oturmaya mı geldik diddididddiddiid.
sözü paylaş

küçükken beni kilisenin önüne bırakmışlar, sürene sürene caminin önüne kadar gelmiş biriyim. ıman gücümüzü tartışmayalım. Küçükken beni kilisenin önüne bırakmışlar, sürene sürene caminin önüne kadar gelmiş biriyim. İman gücümüzü tartışmayalım.
sözü paylaş

göğsümü siper edeceğim tek şey erosun oku. Göğsümü siper edeceğim tek şey Eros'un oku.
sözü paylaş

Benzer Konular