resimli komik sözler
kader: Çok güzel teşekkür ederim gulmekten koptum resmen
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için kader tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ünlü Sözler: Sizi bilmem ama ben; pişmanlık duyan, utanabilen insanları seviyorum. Pişkinlik ne kadar ucuzca utanç o kadar değerlidir çünkü. Elif Şafak
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle geçen Güzel Günleri, Gözlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Birtanem.
sözü paylaş

Gözlerle İlgili Sözler: Kapalı gözler, ruhu seyretmenin en güzel şeklidir Victor Hugo
sözü paylaş

Komik Sözler: Araçlarda arabesk müzik yasaklansın, artık BATMASIN BU DÜNYA.
sözü paylaş

dün bir kediye sırf senin gibi bakıyor diye süt verdim.. tırmaladı beni nankör! meğer huylarınızda benziyormuş! Dün Bir Kediye Sırf Senin Gibi Bakıyor Diye Süt Verdim.. Tırmaladı Beni Nankör! Meğer Huylarınızda Benziyormuş!
sözü paylaş

bir yalan misali; unuttum gitti seni! Bir yalan misali; unuttum gitti seni!
sözü paylaş

bana hayatını anlat deseler, sanırım en çok senden bahsederim. Bana hayatını anlat deseler, sanırım en çok senden bahsederim.
sözü paylaştaksici 10 dklık yol için o kadar trip attı ki abi mutlu olcaksan bi havaalanı yapıp gelelim diycektim. Taksici 10 dk'lık yol için o kadar trip attı ki 'abi mutlu olcaksan bi havaalanı yapıp gelelim' diycektim.
sözü paylaş

sevgilime sen saraylara layıksın dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. aslında çok romantiğim :) Sevgilime 'sen saraylara layıksın' dedim ve kolundan tuttuğum gibi simit sarayına götürdüm. Aslında çok romantiğim :)
sözü paylaş

odada 5 sivrisinek vardı, 4ünü öldürdüm. bir tanesi kaçtı, yan odalardan adam toplayıp geri geldi. Odada 5 sivrisinek vardı, 4'ünü öldürdüm. Bir tanesi kaçtı, yan odalardan adam toplayıp geri geldi.
sözü paylaş

Benzer Konular