resimli komik sözler
kader: Çok güzel teşekkür ederim gulmekten öldüm
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için kader tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Son Sözler: Bakin simdi su boğayı nasıl tek basıma devireceğim.
sözü paylaş

Rus Atasözleri: Dar yer kavgaya sebep değildir.
sözü paylaş

Laf Sokucu Sözler: Benden sadece nefret et. Sevince pek başarılı değilsin!
sözü paylaş

Güzel Laflar: Güçlü olmak zorunda değilim, ama güçlü görünmek zorundayım.
sözü paylaş

öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum! Öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!
sözü paylaş

oysa o, gözlerimi kırpmadan bakabildiğim tek kişiydi. Oysa o, gözlerimi kırpmadan bakabildiğim tek kişiydi.
sözü paylaş

bugün kalpler parçalı umutlu, yer yer görülen ihanet bulutları, göz yağışları şeklinde sel olup akacak; sıkı sevin ki üşütmeyin. Bugün kalpler parçalı umutlu, Yer yer görülen ihanet bulutları, Göz yağışları şeklinde sel olup akacak; Sıkı sevin ki üşütmeyin.
sözü paylaşınsanların foto cektirirken beni güzel cekin demelerini anlayamıyorum, makina lan bu estetik cerrah değil :d İnsanların foto cektirirken 'beni güzel cekin' demelerini anlayamıyorum, makina lan bu estetik cerrah değil :D
sözü paylaş

fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz. Fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.
sözü paylaş

kızlar şampuan alırken; saçlarımı parlak göstermeli, tararken kolay olmalı, yumuşatmalı, kepeği önlemeli. erkekler şampuan alırken; aha şampuan yazıyo la. Kızlar şampuan alırken; saçlarımı parlak göstermeli, tararken kolay olmalı, yumuşatmalı, kepeği önlemeli. Erkekler şampuan alırken; 'aha şampuan yazıyo la'.
sözü paylaş

Benzer Konular