resimli komik sözler
ashsvsd: Eylendim ne eğlendim o
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ashsvsd tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Arnavut Atasözleri: Tahta bir çekiç ile sıcak demiri dövme
sözü paylaş

Geyik Laflar: Adam satmış, karısı RTL.
sözü paylaş

Kıymetli Sözler: İnsanlar, kolay ulaştıkları şeyin kıymetini bilmez.
sözü paylaş

Makara Sözler: disconnect olursam beni yine arar mısın?
sözü paylaş

en tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanılıyorlar. enn tatlı sabahlar sevgiyle başlar , herkese günaydın mübârek cuma gününün sizlere hayırlar getirmesi dileğiyle . cumanız mübarek olsun. En tatlı sabahlar çokokrem'le başlar diyorlar ama yanılıyorlar. Enn tatlı sabahlar sevgiyle başlar , herkese günaydın mübârek cuma gününün sizlere hayırlar getirmesi dileğiyle . Cumanız mübarek olsun.
sözü paylaş

her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık! Her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. Ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!
sözü paylaş

yüzünü güldüren kimse, yüreğin de ona aittir. Yüzünü güldüren kimse, yüreğin de ona aittir.
sözü paylaşvampir olsam ilk önce kendi kanımı emerdim, çünkü muhtaç olduğum kudret, damarlarımdaki asil kan da mevcuttur. Vampir olsam ilk önce kendi kanımı emerdim, çünkü muhtaç olduğum kudret, damarlarımdaki asil kan da mevcuttur.
sözü paylaş

kendimi biraz özel hissetmek istiyorum diyen sevgilimi özel numaradan aradım mutluluktan ağladı, size söylemiştim kadın ruhundan anlarım. Kendimi biraz özel hissetmek istiyorum diyen sevgilimi özel numaradan aradım mutluluktan ağladı, size söylemiştim kadın ruhundan anlarım.
sözü paylaş

evde herkesten önce uyanıp milletin uyanmasını bekleyen yatılı misafir gibi uyandım bugün. Evde herkesten önce uyanıp milletin uyanmasını bekleyen yatılı misafir gibi uyandım bugün.
sözü paylaş

Benzer Konular