resimli komik sözler
ömer karakuş: çok hoş sözler ;-)
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için ömer karakuş tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Ünlü Sözler: İnsanlar arasında kendi gözüyle gören ve kendi yüreğiyle hissedenler çok azdır. Albert Einstein
sözü paylaş

Ağır Sözlü Sözler: Sen Dünyada Gördüğüm Veya Görebileceğim tek kişiLiksiz insansın.
sözü paylaş

Ulvi Sözleri: daha sivilcesi çıkmadan içinde patlatan Ulvi
sözü paylaş

Yürek Yakan Sözler: Umduğumla bulduğum arasındaki fark ile, dünyayı iki kere dolaşırım.
sözü paylaş

sen gitmeyeceğine söz ver, ben seni ölene kadar seveceğime söz veriyorum. Sen gitmeyeceğine söz ver, ben seni ölene kadar seveceğime söz veriyorum.
sözü paylaş

ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir. Ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir.
sözü paylaş

ne zaman güzel gözlerinde bir damla yaş görsem; o vakit, yağmur yüklü bulutlar dolaşır yüreğimde. Ne zaman güzel gözlerinde bir damla yaş görsem; O vakit, yağmur yüklü bulutlar dolaşır yüreğimde.
sözü paylaştelefondaki sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakın uyarısını duyduktan sonra o telefonu ışık hızında kapatmaya fakirlik denir. Telefondaki 'Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakın' uyarısını duyduktan sonra o telefonu ışık hızında kapatmaya 'fakirlik' denir.
sözü paylaş

eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşek değildir! altın kaç para haberin var mı senin? eşek değil, eşek bey diyeceksin. Eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşek değildir! Altın kaç para haberin var mı senin? Eşek değil, Eşek bey diyeceksin.
sözü paylaş

araba aldım, tabi sizin gibi fakir değilim. ama halıda fazla gitmiyor, betonda daha hızlı. Araba aldım, tabi sizin gibi fakir değilim. Ama halıda fazla gitmiyor, betonda daha hızlı.
sözü paylaş

Benzer Konular