resimli komik sözler
Nisa: Vallahi bizim ev gülmekten kopuyooo ellerinize sağlık çok güzel olmuş.:-D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Nisa tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Alman Atasözleri: Beiß nicht in die Hand, die dich füttert (Seni besleyen eli ısırma)
sözü paylaş

Sensizlik Sözleri: Havalardan değil, ben sensizlikten üşüyorum.
sözü paylaş

Havalı Sözler: ciRkeF kaF keF deme noLuR tek başıNaLıqıN yoLcusu tek oLurR
sözü paylaş

Türkiye Sözleri: Demokrasi ilkesinin en çağdaş ve en akılcı uygulamasını sağlayan yönetim şekli Cumhuriyettir. (1930)
sözü paylaş

ıçinizdekini görmeyenlere en güzel günlerinizi harcatmayın. siz ki belki de birçok kişinin en güzel hayalisiniz değmeyenlerin hikayesi olmayın. İçinizdekini görmeyenlere en güzel günlerinizi harcatmayın. Siz ki belki de birçok kişinin en güzel 'hayalisiniz' değmeyenlerin 'hikayesi' olmayın.
sözü paylaş

sen bana bir masal anlattın. ben o masalda yaşamaya başladım. masallar mutlu sonla biter ya peki son sayfasını neden yırttın? sonu hiç gelmeyecek bir masal mı yaşattığını sandın. yoksa masalımıza hiç bir sonumu yakıştıramadın. peki yırttığın sayfayı neden yıllarca başka kitapların arasında.sakladın? parmak uçlarım hala sen kokuyorken beni bir parça sararmış kağıtmı sarsacak sandın. sen ne yaşattıysan ben onu yaşadım. Sen bana bir masal anlattın. Ben o masalda yaşamaya başladım. Masallar mutlu sonla biter ya peki son sayfasını neden yırttın? Sonu hiç gelmeyecek bir masal mı yaşattığını sandın. Yoksa masalımıza hiç bir sonumu yakıştıramadın. Peki yırttığın sayfayı neden yıllarca başka kitapların arasında.Sakladın? Parmak uçlarım hala sen kokuyorken beni bir parça sararmış kağıtmı sarsacak sandın. Sen ne yaşattıysan ben onu yaşadım.
sözü paylaş

ıki kez insan annesinden ayrılır:  biri doğarken, biri ölürken. ıki kez insan sevgiliye bağlanır: biri başlarken, biri biterken. ıki anlam yükler insan hayata: biri ağlarken, biri gülerken. ve insan sadece bi kez kıymet bilir: o da elindekini kaybederken. İki kez insan annesinden ayrılır: Biri doğarken, biri ölürken. İki kez insan sevgiliye bağlanır: Biri başlarken, biri biterken. İki anlam yükler insan hayata: Biri ağlarken, biri gülerken. Ve insan sadece bi kez kıymet bilir: O da elindekini kaybederken.
sözü paylaşeskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu. Eskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu.
sözü paylaş

ılkokulda kızın tekini çok sevdiğim için ismini tahtaya yazdım, müdür içeri girdi bunlar mı konuşuyor diyerek kızı dövmüştü. İlkokulda kızın tekini çok sevdiğim için ismini tahtaya yazdım, müdür içeri girdi 'bunlar mı konuşuyor' diyerek kızı dövmüştü.
sözü paylaş

en çok da bakkal amcaların yumurta dolu şeffaf poşeti tek seferde, kıvrak bir hareketle bağlayabilmelerini seviyorum. En çok da bakkal amcaların yumurta dolu şeffaf poşeti tek seferde, kıvrak bir hareketle bağlayabilmelerini seviyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular