resimli komik sözler
gamze : O kadar da güzel değil bence yine de teşekkürler
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için gamze tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Makara Sözler: Arabanızı fazla yıkamayın, üşütüp hasta olabilir
sözü paylaş

Farklı Sözler: Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.
sözü paylaş

Kırıcı Sözler: Üzülmeye değmez diyor dünya. Bırakıp gidenin de gidip dönmeyenin de canı cehenneme!
sözü paylaş

Türkmen Atasözleri: Suyun yavaş akanından, yiğidin yere bakanından kork.
sözü paylaş

ben hiç seni kırmadım ki. hep boynumu büktüm, sen üzülme diye. Ben hiç seni kırmadım ki. Hep boynumu büktüm, sen üzülme diye.
sözü paylaş

kalbin kırıla kırıla öğrenirsin kime ne kadar değer vermen gerektiğini. Kalbin kırıla kırıla öğrenirsin kime ne kadar değer vermen gerektiğini.
sözü paylaş

nerede bir yalnızlık görsem, ucundan alırım bir parça; sahibine yük olmasın diye. Nerede bir yalnızlık görsem, ucundan alırım bir parça; Sahibine yük olmasın diye.
sözü paylaşbabam gecenin bir saati odama girip, hiç alakasız ve gayet sinirli bi şekilde, ben senin yaşında babaydım dedi ve odasına gitti. Babam gecenin bir saati odama girip, hiç alakasız ve gayet sinirli bi şekilde, ben senin yaşında babaydım dedi ve odasına gitti.
sözü paylaş

kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :) Kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :)
sözü paylaş

dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor. Dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: Çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor.
sözü paylaş

Benzer Konular