resimli komik sözler
memet: Muthis yaa
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için memet tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Nefret Sözleri: Allah senin canını alsın alsın ki bende kurtulayım ne istedin duygularımdan ne istedin sevgimden sen beni yaktın dilerim allahta seni yaksın dilerim allahtan mutlu olamıyasın bingöllü zeynelili delal
sözü paylaş

Kapak Laflar: öLüme Güler Gülüme Ölürüm Gülüm!!!
sözü paylaş

Özgürlük Sözleri: Kimseye ihtiyacının olmadığını anladığın anda artık özgürsündür.
sözü paylaş

Ayrılık Sözleri: Senden son bir isteğim var, tanıştığımız günü bile unut!
sözü paylaş

seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu. Seni düşünürken, sonu gelmeyecek bir cümleydi sanki her şey, noktası yoktu.
sözü paylaş

kim demiş en büyük aşklar nefretle başlar diye. benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı. Kim demiş 'en büyük aşklar nefretle başlar' diye. Benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı.
sözü paylaş

allah c.c. cennet kapılarını açtığında, tek hurim olmanı istiyorum. Allah c.c. Cennet kapılarını açtığında, tek hurim olmanı istiyorum.
sözü paylaşsevgilin yoksa; istediğin yemeği yiyebilir, istediğin filmi izleyebilir, sevdiğin şarkıyı dinleyebilir ve yatakta çaprazlama yatabilirsin. Sevgilin yoksa; istediğin yemeği yiyebilir, istediğin filmi izleyebilir, sevdiğin şarkıyı dinleyebilir ve yatakta çaprazlama yatabilirsin.
sözü paylaş

sevgili eros! oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! durum o kadar vahim. Sevgili eros! Oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! Durum o kadar vahim.
sözü paylaş

kız boyun kaç dedi 1.80 dedim. hadi ya o kadar kısa mısın diyo. basket oyuncusu mu sandın beni? perde mi taktırcan bana? amacın ne? Kız 'boyun kaç' dedi 1.80 dedim. 'Hadi ya o kadar kısa mısın' diyo. Basket oyuncusu mu sandın beni? Perde mi taktırcan bana? Amacın ne?
sözü paylaş

Benzer Konular